Shiba Inu (SHIB) kırılıma yakın: Yükselişe geçecek mi?

Teknik analiz açısından olumlu bir görünüm çizen Shiba Inu (SHIB) yükselişe dair yeşil ışık yakmaya başladı.

Memecoin trendinin zayıflaması ve Bitcoin’in (BTC) düşüş yaşamasıyla beraber kritik bir seviyeye gelen Shiba Inu (SHIB) yükseliş sinyali verdi. Minör destek seviyesinden altığı tepkiyle düşen trende doğru yönelen popüler coin, kısa süre içinde hacimli fiyat hareketleri sergileyebilir. Bu süreç, başta paritenin teknik yapısına ve BTC’nin gidişatına bağlı olarak gelişecek gibi duruyor.

Peki SHIB için hangi seviyelere doğru bir yükseliş gelebilir? Popüler coin’de destek ve direnç noktaları nedir?

SHIB yatırımcıları bu seviyeleri göz önünde bulundursun!

0,00004448 dolardan bu yana düşüş yönlü fiyatlayan SHIB, kırılım için geri sayıma başladı. 5 Mart’tan bu yana düşüş trendinde olan popüler memecoin, kırılımı gerçekleştirmesi halinde ilk olarak 0,00003507 dolara bir hamle yapabilir. Daha sonrasında ise direnç olarak 0,00004417 dolar seviyesi takip edilebilir. BTC’nin pozitif fiyatlaması veya BTC dominansının düşmesi halinde popüler coin için daha da üst seviyeler hedeflenebilir.

BTC’nin düşüş yönlü hareketleri, BTC dominansının artışı veya farklı trendlerin memecoin’leri arka planda bırakması gibi unsurlar, doğal olarak SHIB’te satış baskısı yaratacaktır. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,00002536 – 0,00001699 ve 0,00001031 dolara doğru geri çekilmeler takip edilebilir.

Paritenin fiyat hareketlerinde belirleyici olabilecek bir diğer unsur ise yakım işlemleri olacaktır. Düzenli bir şekilde yakım gerçekleştiren Shiba Inu, yakım miktarını artırdığı takdirde fiyatı daha hızlı yukarıya taşıyabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.