Pepe (PEPE) rekora doymuyor: Boğa koşusu son sürat!

Piyasayı kasıp kavuran memecoin furyası Pepe‘de (PEPE) yeni bir hareketi tetikleyerek ATH getirdi.

Son zamanların en çok konuşulan memecoin’i Pepe (PEPE) kısa vadedeki fiyat hareketleriyle yatırımcısının yüzünü güldürdü. Bitcoin’in (BTC) 73.000 doları kırması eşliğinde gaza basan memecoin‘lerde PEPE öne çıktı. Son 24 saatte yüzde 16,77 oranında artış kaydeden popüler coin, “En Çok Yükselen Kripto Paralar” listesinde üçüncü sıraya yerleşti. Zirveye kafa tutan PEPE için yükseliş devam edebilir mi? PEPE’deki son durum nedir?


Kısa sürede sert yükseldi: Memecoin’lerde dikkatli olmak gerek!

25 Şubat’ta yükseliş yönlü hareketine koyulan PEPE yalnızca 20 gün içinde yüzde 746,09’luk bir performans ortaya koydu. Yalnızca memecoin’lere değil, altcoin piyasanının neredeyse tamamını sollayan popüler coin, 2024’teki fiyat hareketleri için umut verdi. Memecoin çılgınlığının hız kesmeden devam etmesi, BTC’nin 70.000 doların üstünde kalıcılık sağlaması, ETH’nin 4.000 doları destek olarak koruması veya BTC dominansının düşmesi halinde PEPE’deki artışın devam etmesi beklenebilir.

Piyasanın aşağı yönlü hareketi veya memecoin’lere olan talebin azalması gibi unsurlar, PEPE’de sağlam bir satış getirebilir. BTC’nin de uzun bir süredir düzeltme yapmaması, memecoin’ler üzerindeki tehlikeyi artırmış durumda. BTC’nin olası bir düşüş yaşamasında özellikle de memecoin’lere dikkat edilmelidir. Yükseliş süreçlerinde en çok etkiyi gösteren memecoin’ler, işlerin tersine gittiği bir durumda büyük düşüşler ile karşı karşıya kalabilir. Kripto yatırımcılarının bu senaryoları göz önünde bulundurması önemli olacaktır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.