Kripto yatırımcısı PEPE’de patladı: “Tüm paramı kaybettim”

Bir kripto yatırımcısı, popüler memecoin PEPE’ye açtığı long işleminin patladığını ve 1 milyon doların üzerindeki tüm birikimini kaybettiğini açıkladı.

12 Nisan, kripto para piyasasında büyük bir hüsran olarak yorumlandı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 65.000 bandına geriledi. BTC’deki yüzde 8,5’luk düşüş, altcoin’leri de etkisi altına aldı.

Birçok altcoin, geçtiğimiz gün yüzde 20’ye yakın düşüş gerçekleştirdi. Altcoin’lerin bir süredir düşüş yönlü ilerlemesi nedeniyle, dün gerçekleşen düşüş son nokta oldu. 1 milyar dolara yakın tasfiye gerçekleşti ve 300 bine yakın trader likidasyon bildirimi aldı.

Crypto Nerd isimli bir kullanıcı ise son düşüşün ardından tüm birikimini kaybettiğini açıkladı. Trader, PEPE işleminden hüsrana uğradı.

Kripto yatırımcısı hüsrana uğradı: 1 milyon dolar kayıp

Crypto Nerd isimli bir trader, X üzerinden yaptığı paylaşımda tüm birikimini kaybettiğini duyurdu. Trader, 2017 yılından beri kripto piyasasında aktif olduğunu ve son düşüş ile birlikte 1 milyon doların üzerinde varlığını kaybettiğini aktardı.

3,7 milyon görüntülenme alan tweet, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Trader, uyandığında tasfiye edildiğini öğrendiğini ve işlemlerinin patladığını belirtti. Crypto Nerd, 3x kaldıraç ile PEPE’ye long (yükseliş) yönlü işlem aldığını aktardı. Bu işlem, PEPE’nin dün şiddetli bir düşüş yaşaması ile birlikte tasfiye edildi.

Trader, banka hesabında 1.000 dolarının bile olmadığını, ancak Binance borsasında 1 milyon dolarlık bir varlık yapmayı başardığını dile getirdi. PEPE işleminin patlaması ile birlikte, trader’ın 2017 yılından bu yana biriktirdiği tüm varlığı buharlaştı.

Yıllarını boşa harcadığını dile getiren trader, bunalıma girmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Trader, “Yaşamak için bir nedemim yok” dedi. Birçok kripto yatırımcısı, trader’a destek mesajları iletti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.