Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 5 Mart 2024

Bitcoin‘in (BTC) ATH için geri sayım başlatmasıyla birlikte uçuşa geçen altcoin’lerde son durum ne?

Durmak bilmeyen yükselişiyle dikkatleri çeken Bitcoin (BTC), sabah saatlerinde ATH’ye doğru yol almıştı. Fakat, 68.686 dolardan gelen satış baskısı, haliyle de fiyatı aşağı çekti. Haberin yazımı itibarıyla 66.800 dolar civarında el değiştiren kripto paraların amirali, çok kısa bir süre içinde ATH’ye imza atabilir. Peki, BTC’nin fiyat yapısıyla beraber gaza basan altcoin’lerde son durum nedir?

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 66,09 artış gösteren eCash (XEC) zirveye oturdu. Yüzde 64,52’lik artışla Shiba Inu (SHIB) ikinci sırada, BitTorrent (BTT) yüzde 39,58’lik artışla üçüncü sırada, yüzde 32,29’luk artışlaTheta Network (THETA) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 16,59’luk yükselişiyle Internet Computer (ICP) yerleşti.

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Axelar (AXL) yer aldı. AXL, son 24 saatte yüzde 10,03 düşerek zirveye yerleşti. Ardından JasmyCoin (JASMY) geldi. JASMY, son 24 saatte yüzde 9,08 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 8,84’lük düşüşle Worldcoin (WLD), dördüncü sırada yüzde 8,30’luk düşüşle SingularityNET (AGIX) ve son olarak beşinci sırada yüzde 7,42’lik düşüşle Osasis Network (ROSE) yer aldı.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.