Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 21 Şubat 2024

Bitcoin’in (BTC) 51 bin 800 dolar civarında fiyatlamasıyla beraber hareketliliğini sürdüren altcoin’lerde hangi isimler parladı?

Bitcoin‘in (BTC) 52.000 dolar bandında yaklaşmasıyla beraber alıcı kitlesi yakalamaya başlayan altcoin’ler, volatilitesini giderek artırıyor. BTC’nin piyasadaki hakimiyetini sürdürmesi ise bazı altcoin’leri düşüşe itti. Hareketli saatler geçiren altcoin piyasasında son durum ne? En çok hangi projelerde fiyat değişimi gözlemlendi?

Kazananlar Listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 22,76 artış gösteren Siacoin (SC) zirveye oturdu. Yüzde 8,14’lük artışla Fetch.ai (FET) ikinci sırada, Chiliz (CHZ) yüzde 5,93’lük artışla üçüncü sırada, yüzde 5,35’lik artışla UNUS SED LEO (LEO) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 4,62’lik yükselişiyle Monero (XMR) yerleşti.

Kaybedenler Listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Starknet (STRK) yer aldı. STRK, son 24 saatte yüzde 15,04 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Sats (SATS) geldi. SATS, son 24 saatte yüzde 7,84 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 7,58’lik düşüşle Conflx (CFX), dördüncü sırada yüzde 7,41’lik düşüşle Injective (INJ) ve son olarak beşinci sırada yüzde 5,96’lık düşüşle Celestia (TIA) yer aldı.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.