Gizemli airdrop avcısı parayı kırdı: Yok böyle bir kazanç!

Ethena Labs’in gerçekleşitirmiş olduğu ENA airdrop’u, gizemli bir kripto kullanıcısı zengin etti.

Popüler kripto para analiz platformu Arkham Intelligence tarafından yayımlanan onchain verilerine göre, cüzdan adresi 0xb56 olan bir kullanıcı, 3,3 milyon ENA (1,96 milyon dolar) airdrop‘u aldı. Ethena Labs’in bu hamlesi 2 Nisan’da dağıtldı ve uygun cüzdanlar arasında 450 milyon dolar değerinde ENA airdrop‘u yapıldı. Ethena Labs’ın X gönderisine göre, dağıtımın tamamı 2 Nisan sabah 7:17 UTC’ye kadar gerçekleştirildi.

Ethena Labs, gerçekleştirdiği airdrop ile piyasaya damga vurdu!

Airdrop talep sayfası (claim) yayına girdikten sonra ENA, Binance, Bybit, KuCoin, HTX, MEXC ve BitMart dahil olmak üzere pek çok kripto para borsasında listelendi.

Ethena Labs, USDe’yi 19 Şubat’ta ana ağda piyasaya sürdü.  8 Mart’ta yatırımcılara yüzde 67’lik yıllık getiri (APY) sunarak kriptoda en yüksek kazanç sağlayan merkeziyetsiz uygulama (DApp) oldu .

Ethena Labs’ın ana sayfasına göre, Ethena’nın USDe’si şu anda 123.000’den fazla kullanıcıya yüzde 35,4 getiri sunuyor ve 1,6 milyar dolarlık kilitli toplam değere (TVL) sahip. DefiLlama verilerine göre USDe’nin piyasa değeri geçen hafta yüzde 1,9, geçen ay ise yüzde135 artışla 1,58 milyar dolara yükseldi .

Piyasaya sürülmesi itibarıyla büyük bir ün yapan Ethena Labs, son günlerin en çok konuşulan projelerinden birisi oldu. X’te (eski adıyla Twitter) trend haline gelen Ethena, kripto yatırımcılarının yeni durağı oldu. Henüz yeni listelendiliğinden dolayı volatil hareketler sergileyen ENA’nın bundan sonraki fiyat hareketleri merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.