Container Corp hedef fiyatı beklenen 3. çeyrek büyümesi üzerine yükseltildi

MUMBAI – Finans kuruluşlarının Hindistan hisse senetleriyle ilgili bir dizi güncellemesinde, birkaç şirket piyasa iyimserliğini ve stratejik iş gelişmelerini yansıtan revize edilmiş derecelendirme ve fiyat hedefleri aldı.

Goldman Sachs, Container Corp’a olan güvenini teyit ederek satın alma notunu korudu ve hedef fiyatı 750 Rs’den 850 Rs’ye yükseltti. Bu revizyon, hacimde beklenen %8’lik büyümenin işaret ettiği güçlü bir üçüncü çeyrek performansı beklentisine dayanıyor.

Ticari araç sektöründe CLSA, Ashok Leyland hisselerinin 238 Rs’den satın alınması tavsiyesinde bulundu. Danışmanlık şirketi, şirketin tonaj artışının hacim artışını geride bıraktığını ve bunun da ağır vasıta üreticisi için olumlu bir görünüme işaret ettiğinin altını çiziyor.

Çelik sektörüne dönecek olursak, Investec Jindal Stainless için hedefini 625 Rs’ye yükseltti. Bu değişiklik, şirketin pazardaki konumunu ve finansal performansını güçlendirmesi beklenen aşağı yönlü varlıklara yaptığı stratejik yatırımları yansıtıyor.

Ayrıca Motilal Oswal, Manappuram Finance’te potansiyel görmeye devam ediyor ve 205 Rs hedef fiyatla alım notunu koruyor. Firmanın iyimserliği, Manappuram’ın altın dışı iş segmentlerinin Covid kesintileri sonrasında toparlanması ve büyümesi beklentisinden kaynaklanıyor.

Üst düzey finans şirketlerinin bu değerlendirmeleri, stratejik büyüme girişimleri ve piyasadaki toparlanma beklentilerinden etkilenerek ilgili şirketlere yönelik yükseliş duruşuna işaret ediyor. Yatırımcıların piyasa koşulları geliştikçe bu hisse senetlerini yakından takip etmesi muhtemeldir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.