Cardano kripto para birimi gelişiminde başı çekiyor, fiyat artışı onu takip ediyor

Cardano ($ADA), Polkadot ($DOT), Kusama ($KSM), Hedera ($HBAR), Aptos ($APT), Status ($SNT), Chainlink ($LINK), Cosmos ($ATOM) ve Ethereum ($ETH) gibi diğer büyük kripto para birimlerini geride bırakarak kripto para birimi geliştirme faaliyetlerinde öncü olmaya devam ediyor. Bu bilgiler, Santiment’in geçtiğimiz ay boyunca GitHub depolarındaki etkinlikleri değerlendiren olay tabanlı ölçümlerine dayanmaktadır. Firmanın yaklaşımı, doğruluğu sağlamak için taahhütlerin tekrarlanmasını önlerken, çatallanma eylemlerini izlemeyi ve taahhütleri itmeyi içerir.

Cardano’nun geliştirme faaliyetlerindeki artışa güçlü bir piyasa performansı eşlik etti. Geçtiğimiz iki hafta içinde Cardano’nun fiyatı %36,5, ADA adres aktivitesi %23 ve balina işlemleri %32 oranında arttı. Zincir üzerindeki faaliyetlerde görülen bu genel artış, Cardano ağına olan ilginin ve bağlılığın arttığını göstermektedir.

Aylık medyan getirideki %2,5’lik potansiyel düşüşe rağmen, geçmiş veriler Kasım ayında ADA’nın fiyatı için olumlu bir görünüm sunuyor. Veriler, bu ay ADA’nın fiyatında %43,5’lik potansiyel bir artışa işaret ediyor ki bu da yatırımcılar için önemli bir getiri anlamına geliyor ve Cardano’nun piyasadaki konumunu daha da sağlamlaştırıyor.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.