Analistler son noktayı koydu: Kripto yatırımcıları tetikte olsun!

Popüler kripto para analistleri, halving etkisiyle volatilitesi artan Bitcoin için çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Kripto para piyasasına dair analizleriyle ön plana çıkan Michael van de Poppe, Rekt Capital ve Daan Crypto Traders, halving’i baz alarak Bitcoin değerlendirmesinde bulundu. Farklı bakış açılalarıyla takipçilerini şaşırtan ünlü analistler, kripto para piyasasının gidişatını nasıl görüyor?


“Her şey harika görünüyor!”

X’te (eski adıyla Twitter) 712.000 takipçiye sahip olan kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. İlk olarak BTC için kritik seviyenin 61.441 dolar oldunu ifade eden Poppe, bu noktadan alış tepkisi beklenebileceğini belirtti. Halving yaklaşırken trendlerin değişeceğini ve Bitcoin’e yönelik heyecağının artacağını dile getiren analist, son paylaşımında BTC’nin yükseliş tepkisini beğendiğini ve her şeyin harika göründüğünü söyledi.


“Sıradaki boğa piyasası 2025 Eylül-Ekim’e denk gelebilir!”

Bir diğer popüler kripto para analisti Rekt Capital, X’te yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekti. Halving döngülerini baz alarak değerlendirmelerde bulunan analist, sıradaki boğa sezonunun 518-546 gün sonraya denk gelebileceğini bildirdi. Bu süreç, 2025 Eylül-Ekim aylarını işaret ediyor. Halving ve jeopolitik gerilimle gelen düşüşün fırsat olabileceğini dile getiren Rekt Capital, geçmişteki verilerden yola çıkarak bir süre daha takipçilerini şaşırtacak gibi duruyor.


“Dolar likidasyonu, Bitcoin ile korele hareket ediyor!”

Geleneksel finans piyasalarından yola çıkarak kripto paraları yorumlayan ünlü analist Daan Crypto Traders, büyük bir ilgi topladı. Dolar likidasyonunun Bitcoin ve SPX ile birlikte hareket ettiğini belirten Daan, önümüzdeki süreçte bu unsurların daha kritik bir duruma dönüşeceğini ifade etti. 2024 içinde dolar likidasyonunun çok fazla artmamasına rağmen BTC’nin uçuşa geçmesini ele alan analist, Fed bilançosundaki değişimlerin belirleyeci olacağını vurguladı.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.