Bu 3 altcoin’e dikkat: Boğa sezonunu domine edecekler!

Bir süredir düşüş yönlü fiyatlayan kripto para piyasasında hangi altcoin’ler direnç göstererek boğa piyasasına göz kırptı?

İsrail-İran gerilimiyle 60.500 dolara kadar gerileyen Bitcoin, kripto endüstrisini yıkıp geçti. Özellikle de altcoin’lerde büyük satışlara yol açan kripto paraların amirali, yatırımcılarda panik havası yarattı. Pek çok altcoin kısa sürede yüzde 30 değer kaybederek destek seviyelerine geri çekildi. Fakat bazı projelerinin Bitcoin‘e direnç göstererek hızlı bir şekilde toparlaması dikkatlerden kaçmadı. Genellikle boğa paritesi olarak yorumlanan bu gelişme, hangi altcoin’lerde kendisini gösterdi?


1- Ondo (ONDO)

RWA kategorisinin yıldızlarından olan Ondo (ONDO), Bitcoin’deki düşüşe adeta meydan okudu. İlk olarak 0,576 dolara kadar düşüş yaşayan popüler coin, daha sonrasında gaza basarak 1,040 dolara ulaştı. Yalnızca üç gün içinde yüzde 80,42’lik bir performans ortaya koyan ONDO, hem proje olarak kalitesini hem de RWA trendini bir kez daha göstermiş oldu. Kripto paralardaki düşüş sürecine çok fazla aldırış etmeyen ONDO için yatırımcıların beklentisi giderek artıyor.


2- Celestia (TIA)

Stakedrop furyasının öncüsü Celestia (TIA) her ne kadar unutulmuş sanılsa da pek çok yatırımcıyı yanılttı. Yeni projelerin piyasaya sürülmesiyle birkaç haftadır sessizliği bürünen TIA, son fiyat hamlesiyle bu duruma son verdi. BTC’deki çöküşten doğal olarak etkilenen popüler coin, 7,30 dolara temas ettikten sonra 11,76 dolara ulaşmayı başardı. Toplamda yüzde 61,25 artış yaşayan TIA, airdrop tutukunlarının yeniden gözüne girmiş gibi görünüyor.


3- Render (RNDR)

Yapay zeka coin’leri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden Render (RNDR) sektöre yeniden damga vurdu. BTC’deki yükseliş sezonunu oldukça iyi geçiren yapay zeka projesi, son düşüşle beraber 6 dolara sarkmış olsada büyük bir talep görerek kendisini üst seviyelere attı. Sadece iki günlük bi zaman diliminde yüzde 57,81 oranında artış kaydeden RNDR, yapay zeka trendinde ne kadar önemli bir konumda olduğunu gösterdi. Altcoin’lerin çok büyük bir kısmına fark atan popüler coin, boğa sezonunu dolu dolu yaşayacak gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.