BlackRock RWA projelerine göz kırptı ve güçlü proje UBXS öne çıktı

Güçlü RWA Projesi Bixos Estate, UBXS Token ile gayrimenkul sektöründe tokenizasyonun kapılarını araladı. İlk gayrimenkul tokenizasyonu hızla tükendi.

Son günlerde blokchain projeleri arasında yüksek bir hype yakalayan RWA yaklaşan boğa sezonunda güçlü bir trend olacağa benziyor. Yaptığı ETF başvuruları ile dikkatleri üzerine çeken Blackrock şirketi yaklaşan kripto trendlerinden en güçlüsünün RWA kategorisinde olacağına dikkat çekti.

Bixos Estate, blokzincir teknolojisini kullanarak gayrimenkul sektöründe devrim yaratan bir yenilik sunuyor. Şirketin öncülük ettiği UBXS token, gayrimenkul varlıklarının tokenizasyonu alanında çığır açan bir adım olarak karşımıza çıkıyor. Bu yenilikçi yaklaşım, yatırımcılara gayrimenkul piyasasında benzersiz fırsatlar ve ayrıcalıklar sunuyor.

Yenilikçi tokenizasyon yaklaşımı

Bixos Estate, UBXS token aracılığıyla, gayrimenkul yatırımlarını herkes için erişilebilir hale getirme misyonunu benimsiyor. Yatırımcılar artık Tether (USDT) kullanarak veya doğrudan UBXS token ile gayrimenkul projelerinden hisse satın alabilecek. Bu, farklı sosyoekonomik gruplardan yatırımcıları bir araya getirerek, gayrimenkul yatırımlarını daha demokratik bir hale getiriyor.

Bixos Estate CEO’su Mikail Emre Çalışkan’dan açıklamalar

Bixos Estate’in CEO’su Mikail Emre Çalışkan, blokzincir teknolojisini sadece inovasyon için değil, aynı zamanda gayrimenkul sektöründe işe yarar gerçek çözümler sunmak için kullandıklarını belirtti. Çalışkan, “Gayrimenkul yatırımcılarına yeni bir bakış açısı sunuyoruz. Gayrimenkul piyasasında yeni bir ölçüt belirlemek, somut değer ve yeni yatırım fırsatları yaratmak amacıyla sektörde yeni bir standart belirlemeye kararlıyız, ilk gayrimenkul tokenizasyonumuzu İstanbul Kartal’da bulunan Helis More Rezidans dairesinde hızla tamamladık. Beklediğimizden daha fazla talep oluştu. Şimdi yatırımcılarımızın ve sektördeki diğer kişilerin talepleri doğrultusunda ikinci gayrimenkul tokenizasyonumuzu planlıyoruz. Hedefimiz bu alanda en güçlü proje olmak” dedi.

Blokzincir ve gayrimenkul sektöründe devrimsel değişim

Blokzincir teknolojisinin takip edilebilirlik, şeffaflık ve güvenlik gibi yapısal avantajları, gayrimenkul sektöründe devrimsel değişimler getiriyor. Bixos Estate, bu teknolojiyi kullanarak, gayrimenkul varlıklarının tokenizasyonu konusunda yeni bir dönem başlatıyor. 2 Mart’ta bixos.estate platformunda gerçekleştirilen ilk gayrimenkul tokenizasyonu ile bu alanda bir ilki gerçekleştiren Bixos gözünü zirveye dikmiş durumda.

Daha fazla bilgi için

Bixos ekosistemi ve UBXS token hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, şirketin web sitesini ziyaret edebilir veya sosyal medya kanallarını takip edebilir:

Web Sitesi: https://bixos.com/

Twitter: https://twitter.com/Bixosinc

Telegram: https://t.me/ubxscommunity

Web Sitesi: https://bixos.com/

E-posta: [email protected]

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.