Bitget Türkiye’den 100 bin dolar ödül havuzlu Ramazan kampanyası

Dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web3 şirketi Bitget, Türkçe konuşan kitlesiyle kutsal ayı kutlamak için bir Ramazan kampanyası başlattı. Ramazan ayında başlayan kampanya, bayramda sona erecek ay boyunca devam edecek. Kampanya, Macbook Pro ve iPhone 15’in yanı sıra 100.000$’lık bir hediye havuzundan kazanma şansını da içeriyor.

Kampanya zaman çizelgesi boyunca kampanyaya katılan yeni kullanıcılar 10.000 BGB’lik bir havuzdan 5 BGB’lik (Bitget Token) bir airdrop alacaklar. Günlük Bitget kullanıcıları, işlem günleriyle birlikte artan ödüllerle 30.000 USDT’lik bir ödül havuzunu paylaşma fırsatı bulacak. Daha aktif yatırımcılar ise 55.000 USDT’lik bir havuzdan yararlanma şansına sahip olacak ve işlem hacimleri potansiyel kazançlarını belirleyecek. Yeni kullanıcılar, her biri 50 BGB kazanan 200 şanslı yeni gelen ve bir iPhone 15 kazanma şansı buluyor. Ayrıca, Twitter’da bir sosyal paylaşım etkinliği ve Türk Lirası kullanarak ilk kez para yatıranlara minimum depozito karşılığında 200 TL değerinde BGB sunan ek bir bonus etkinliği, Bitget ile bu Ramazan’da cömert bir ruhu teşvik ediyor.

“Bitget olarak hedefimiz, Türkiye’de devam eden kripto benimsemesini hızlandırmaktır. Piyasa yüksek bir ilerleme kapsamı öngörüyor ve kitle zaten büyüyen kripto ekosisteminin farkında. En iyi trader’larımızın iş birliğiyle, Türkiye bölgesine özel ürünler sunarak bu büyümeyi artırıyoruz. Kalmak ve herkes için kriptoya daha iyi erişim sağlamak için buradayız,” diyor Bitget COO’su Vugar Usi Zade

Ramazan kampanyasına ek olarak Bitget, kripto farkındalığını artırmak ve kriptoda yeni insanlara yardım sağlamak için bir Türkiye buluşma turu planlıyor. Blockchain4Her ve Blockchain4Youth adı altında, gelişmekte olan alanda eğitimi mümkün kılmaya adanmış 20 milyon dolarlık fonların bir kombinasyonu olan daha fazla programla bu konu daha da detaylandırılacak. Daha önce 100. Milli Gün için Bitget, şirketin Blockchain4Youth CSR programının bir parçası olarak Türkiye’deki maddi imkânlardan yoksun öğrenciler için ₺1.000.000 değerinde bir burs fonu başlatmıştı.

Bu kesinlikle Bitget’in Türkiye’de yaptığı ilk hamle değil. Daha önce, bölgede genişleme ve Türk kullanıcıları için büyüme planını açıklamıştı. Bitget, uygulamasını ve web sitesini Türkçe olarak başlattı ve karmaşık ekosistemde gezinmek için sorunsuz kullanıcı altyapısının yanı sıra birden fazla düzeyde bölge dostu bankacılık seçeneği sunuyor. Bitget, 2023 yılında Türkiye’de bir ofis kurdu ve şu anda çevrimiçi ticaret platformu Bitgettr.com aracılığıyla tamamen yerelleştirilmiş hizmetler sunuyor. Küresel platform Bitget.com, DeFi ekosistemlerine sorunsuz entegrasyonlar sağlayarak bu büyümeyi mümkün kılıyor. Bu sayede, bölgedeki kullanıcılar Bitcoin Ordinals, Solana, Avalanche ve daha yeni ortaya çıkan blok zinciri protokolleri üzerine inşa edilen yeni listelenen projelere erişebiliyor.

Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki bölgeler arası kripto yatırımcıları arasında yakın zamanda yapılan bir Bitget araştırması, katılımcıların %84’ünden fazlasının BTC’nin bir önceki boğa piyasasının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 $’ı aşmasını beklediğini ortaya koydu ki bu da yakın zamanda Bitcoin’in 72 bin $’lık yeni bir ATH’ye ulaşmasıyla gerçekleşti. Bu, bölgedeki yaygın kripto benimsemesini kanıtlıyor, Bitget önümüzdeki aylarda bu büyümeyi geliştirmeyi ve hızlandırmayı planlıyor.

Ramazan kampanyasına katılmak için lütfen buradan kaydolun.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.