Bitcoin yeşil ışık yaktı: Bu altcoin’ler patladı gitti!

Bitcoin’in (BTC) 67 bin doları geride bırakmasıyla beraber en çok hangi altcoin’lerde yükseliş gözlemlendi?

24 Nisan itibarıyla yükseliş eğilimi gösteren BTC, 67.000 doları aştı. Halving ortamının yarattığı volatilitenin ortadan kaybolması, altcoin’lerin işine yaradı. Birkaç gündür rotasını çizemeyen altcoin’ler, BTC’nin bu fiyat hamlesiyle beraber yükselişe geçti. Peki ya son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde artış yaşandı?


1- Hedera (HBAR) – 75

Blackrock ve RWA’ya dair haberler ile gündemi sallayan Hedera (HBAR) büyük bir artış gösterdi. Yakın zamanın popüler trendi RWA ve Blackrock ile ilgili gelişmelerden dolayı atağa kalkan HBAR, yüzde 75’lik bir artış yaşadı. Listenin zirvesine yerleşen HBAR, diğer projeleri net bir şekilde geride bıraktı.


2- Bonk (BONK) – 30

Solana ekosisteminin popüler coin’lerinden Bonk (BONK), BTC’deki yükselişe hızlı bir tepki verdi. 2024’te piyasaya sürülen BONK, memecoin furyasını arkasına alarak etkili bir performans ortaya koydu. Son 24 saatte yüzde 30 artış kaydeden popüler coin, listenin ikinci sırasına yerleşti.


3- Algorand (ALGO) – 29

Bir dönemin en popüler projelerinden biri olan Algorand (ALGO), son fiyat hareketiyle yatırımcılarını şaşırttı. Bir süredir akümüle olan ALGO, sonunda patlama yaparak kayda değer bir artış yaşadı. Son 24 saatte yüzde 29 yükselen popüler coin, listenin üçüncü sırasına yerleşti.


4- dogwifhat (WIF) – 19

Solana ekosisteminin bir diğer popüler memecoin’i, dogwifhat (WIF), son 24 saatte yüzde 19’luk artışıyla listenin dördüncü sırasında yer aldı. Memecoin trendini fırsat bilerek yükseliş eğilimine geçen WIF, hem Solana ekosistemi hem de parite bazında güven verdi. WIF’in sıradaki fiyat hamleleri merakla bekleniyor.


5- Pepe (PEPE) – 16

2023’teki çıkışıyla piyasayı adeta sallayan memecoin Pepe (PEPE), güncel süreçte de yükseliş hareketiyle dikkatleri çekmeyi başardı. Son 24 saatte yüzde 16 artış yaşayan popüler coin, listeye beşinci sıradan dahil oldu. Memecoin çılgınlığının devam etmesi halinde PEPE için daha üst seviyeler hedeflenebilir.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.