ApeCoin (APE) sinyal verdi: Haber etkisiyle yükseliş sürüyor!

Geçtiğimiz günlerde ApeChain duyurusu yapan ApeCoin (APE) çeşitli sinyaller vererek pariteyi üst seviyelere taşımaya devam ediyor.

Kripto paralarda NFT dünyasının temsilcisi olan ApeCoin (APE) son zamanlarda önemli bir gelişmeye imza attı. Şirket, 15 Şubat’ta ApeChain’i geliştirmek için Arbitrum teknolojisini kullanacağını açıklamıştı. Dün akşam itibarıyla ApeCoin’e ait resmi X hesabından gelen bir paylaşım ise haber akışını daha da ateşledi. “Apekin Protocol Loading…” yazılı robot bir maymun paylaşan ApeCoin, fiyat açısından şimdiden beklentileri artırmış görünüyor.

NFT çılgınlığı ApeCoin (APE) sayesinde geri dönebilir!

2021 Boğa sezonuna net bir şekilde damga vuran NFT’ler, uzun bir süredir eski popülaritesini yakalayamadı. Fakat, piyasanın yeni bir boğa sezonuna adım atması ve bazı projelerin önemli NFT koleksiyonlarına airdrop atması, NFT ateşini tekrardan yakacak gibi görünüyor. Böyle bir senaryoda pastadan en çok pay alan isim ise açık ara ApeCoin (APE) olacaktır.

Haberin yazımı itibarıyla 1,755 dolardan işlem gören APE, BTC’nin olumlu seyri, BTC dominasyonunun gevşemesi veya NFT dünyasına olan iliginin artmasıyla birlikte üst seviyeleri test etmek isteyecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 1,838 – 2,247 ve 2,622 dolar seviyeleri direnç olarak takip edilebilir. Ancak, Yapay Zeka (AI) gibi trendlerin piyasayı domine etmeye devam etmesi ve BTC’deki gidişatın tersine dönmesi halinde APE için sırasıyla 1,55 – 1,232 ve 0,987 dolara bir düşüş söz konusu olabilir.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.