Altcointurk MarketPlace lansmanı gerçekleştirildi

Altcointurk MarketPlace lansmanı 27 Ekim Cuma akşamı Altcointurk Base’de gerçekleştirildi. Kripto piyasasını yakından takip eden trader’lar lansmana yoğun katılım gösterdi.

Geçtiğimiz yıllarda “Dünyanın ilk Bitcoin kafesi”ni açarak adını duyuran ve kripto para yatırımcılarını bir araya toplamayı amaçlayan Altcointurk, bu kez yeni bir lansmanla trader’ları bir araya getirdi.

Altcointurk Base’de Utilify sponsorluğunda gerçekleştirilen Altcointurk MarketPlace lansmanı yoğun ilgiyle karşılandı. Katılımcıların her birine ise lansman NFT’si dağıtıldı.

Altcointurk Kurucu Ortağı Volkan Korkmaz, yapılan etkinliklerden bahsederken, alınan NFT’lerin arka planda mint’lenmesinin hemen ardından 250 iyilik puanı kazandırdığını ifade etti. Ayrıca topluluğun çeşitli etkinliklerine katılımın ardından da puanların kazanılabileceğini söyleyen Korkmaz, “Etkinlikleri de kategorize ettik ve arka planda puana döktük. Hiç uğraşmadan siz aldığınız anda kampanyanın puan miktarı hesabınıza geçiyor.” dedi ve projenin amacını şu sözlerle açıkladı:

“Altcointurk’e ne kadar katılım gösterirsen, bu sadece etkinliğe katılmak da değil, ileride duyuracağız bunları; siz mesela eğitmen olabilirsiniz, buraya gelip ‘Ben NFT alanında uzman biriyim burada workshop yapmak istiyorum. Hem kendi topluluğum hem de sizin topluluğunuza fayda sağlayabilirim.’ dediğiniz noktada biz bunu değerlendirip kabul ettiğimizde siz eğitmen olarak puan kazanacaksınız.”

Yalnızca Web3 değil aynı zamanda Web2 tarafının da proje içerisine entegre edileceğini belirten Korkmaz, “Web2 insanlarını ve şirketlerini de buraya entegre etmeye çalışacağız. Projeler üzerinde çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.