Yeni trendi ile fitil yaktı: Arweave’ye (AR) talep artıyor!

Bulut teknolojisinin daha çok kullanılmasıyla beraber yukarı yönlü ivme yakalayan Arweave (AR) altcoin piyasasını solladı geçti.

Bulut teknolojisi ve depolama hizmetlerinin değer kazanmasıyla birlikte popülaritesi artan Arweave (AR) son iki haftada piyasayı kasıp kavurdu. Hem Bitcoin’in (BTC) olumlu bir performans ortaya koyması hem de AR’ın yeni trend içinde yer alması, pariteyi atağa kaldırdı. Sadece üç hafta içinde yüzde 100’den fazla artış yaşayan popüler coin, aynı zamanda son 24 saatin en çok yükselen projesi olmayı başardı.

Boğa koşusunu şimdiden başlatmış görünüyor!

Altcoin piyasasının geneli iyi bir hava yakalamış olsa da pek çok proje henüz beklenen hareketi yapmadı. Geçmiş dönemlerdeki BTC fiyatıyla günümüz kıyaslandığında çoğu altcoin eski fiyatına gelebilmiş değil. Fakat, trend etkisiyle patlama yapan AR, bu kategoriye dahil olmadı. Neredeyse tüm altcoin’lere fark atan popüler coin şu an için 15 dolara dayanmış durumda.

Haberin yazımı itibarıyla ara fiyatta seyreden AR, bulut teknolojisinin getirmiş olduğu ilgiyle beraber sırasıyla 16,383 – 18,265 – 22,098 ve 27,325 dolara doğru bir hareket yapabilir. Bu süreçte AR ile aynı faaliyeti gösteren Filecoin (FIL) ve pek çok projenin fiyat yapısı belirleyici bir unsur olacaktır. Farklı trendlerin piyasası meşgul etmesi, BTC’nin düşüş yaşaması veya BTC dominasyonunun altcoin’leri ezmesi halinde AR için sırasıyla 13,247 – 9,971 – 6,133 ve 3,661 dolara kadar düşüş söz konusu olabilir.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.