Yapay zekadan dikkat çeken 10 altcoin tavsiyesi!

Yapay zeka, öne çıkan 5 farklı trend (RWA, GameFi, DeFi, Memecoin, DePIN) üzerinden en iyi 10 altcoin tavsiyesinde bulundu.

Kripto para piyasası boğa döngüsüne girdiğinde yatırımcıları heyecanlandırmakta. Birçok kripto yatırımcısı, sürekli yükselen piyasa koşullarında hangi alana yöneleceğini araştırıyor. Bu alanların ise en iyi altcoin önerilerini inceliyor. Birçok yorum ve birçok görüş arasında hazırlanan altcoin sepetleri ise kimi zaman başarılı olurken, kimi zaman başarısız oluyor.

Coinkolik olarak, yapay zeka ile birazcık sohbet ettik. Yapay zekaya, en çok öne çıkan 5 trend üzerinden en iyi altcoin sepeti hazırlamasını istedik. Bu trendler, RWA, GameFi, DeFi, Memecoin ve DePIN oldu.

Yapay zeka, en iyi 10 altcoin sepetini trendler, etkileşimler, sosyal metrikler, topluluklar, haber akışları ve öne çıkan girişimler üzerinden hazırladı. Geleceğin teknolojisi sadece saniyeler içerisinde, metrikler üzerinden altcoin sepeti oluşturdu. Peki yapay zekanın 2024 için oluşturduğu “en iyi” altcoin sepetinde neler var?


1- Yapay zekadan RWA için en iyi 2 altcoin

Yapay zeka, birinci kategorimiz olan Real World Assets (RWA), yani gerçek dünya varlıklarını irdeledi. RWA kategorisinin verilerini inceleyen yapay zeka, bu alan için altcoin tavsiyesinde bulundu. Yapay zeka, kendi açısından “en iyisi” olarak gördüğü 2 altcoin’i paylaştı.

Chainlink (LINK)

Yapay zekanın RWA kategorisi için önerdiği altcoin’lerden birisi de LINK oldu. Yapay zeka, LINK’in gerçek dünya verilerini merkeziyetsiz sisteme taşımada ve akıllı sözleşmeler aracılığıyla verilerin tokenizasyonunu sağlamada kritik rolü olacağını savundu.

Polkadot (DOT)

Yapay zekanın RWA için önerdiği altcoin’lerden diğeri de Polkadot (DOT) oldu. Yapay zeka, DOT’un çoklu blokzincirler arası veri transferini kolaylaştıracağını ve böylelikle gerçek dünya varlıklarının blokzincir ile entegrasyonunu destekleyebileceğini belirtti.


2- Yapay zekadan GameFi için en iyi 2 altcoin

Yapay zeka, ikinci kategorimiz olan GameFi, yani blokzincir oyunları ekosistemini irdeledi. GameFi kategorisine yönelik metrikleri analiz eden yapay zeka, bu alanın 2024 yılında öne çıkabilecek iki altcoin’ini irdeledi. Yapay zeka, kendi açısından “en iyisi” olarak gördüğü 2 altcoin’i paylaştı.

Axie Infinity (AXS)

Yapay zekanın itinayla verileri analiz ettiği ve metrikleri incelediği GameFi alanında öne çıkardığı iki altcoin’den birisi Axie Infinity (AXS) oldu. Yapay zeka, AXS’in, oyun içi ekonomilerin ve NFT alanının popülerleşmesiyle birlikte popüler kripto paranının etkileşiminin artabileceğini ve yükselişe geçebileceğini düşünüyor.

The Sandbox (SAND)

Yapay zekanın en iyi iki GameFi altcoin’inden bir diğeri de The Sandbox (SAND) oldu. Yapay zeka, metaverse ile furya haline gelebilecek sanal arazilerin ve oyun içi etkileşimin SAND’a yarayacağını düşünüyor. Geleceğin teknolojisi, SAND için büyüme öngörüyor.


3- Yapay zekadan DeFi için en iyi 2 altcoin

Yapay zeka ile bu sefer merkeziyetsiz finans (DeFi) alanına yönelik sohbet ettik. Sohbetimizde, DeFi sektöründe öne çıkabilecek altcoin’leri sorduk. Yapay zeka, kendi açısından “en iyisi” olarak gördüğü 2 altcoin üzerinden açıklamalarda bulundu. Geleceğin teknolojisi, bu altcoin’leri birçok metriği ve veriyi analiz ederek ortaya çıkarttı.

Aave (AAVE)

Aave, yapay zekanın kendi alanında en iyisi olarak gördüğü ve metrikler üzerinden yaptığı analiz ile ortaya çıkarttığı 2 altcoin’den birisi oldu. Yapay zekanın analizine göre Aave 2024 yılına damga vurabilir. Geleceğin teknolojisi, Aave’nin yenilikçi kredi çözümleri ile alanında öncü olmaya devam edebileceğini aktardı.

Uniswap (UNI)

Yapay zekanın DeFi altcoin önerilerinden birisi de Uniswap (UNI) oldu. Yapay zekaya göre, merkeziyetsiz borsaların lideri olan Uniswap likidite sağlama ve token takaslarında üreteceği çözümler ile ön plana çıkabilir.


4- Yapay zekadan Memecoin için en iyi 2 altcoin

Yapay zeka ile yaptığımız sohbette sıra Memecoin kategorisine geldi. Yapay zekaya, çeşitli metrikler üzerinden “en iyi” altcoin’leri önermesini istedik. Yapay zeka, yaptığı araştırma ve analiz sonucunda Memecoin’ler arasından en iyi 2 altcoin için öneride bulundu.

Dogecoin (DOGE)

Memecoin kategorisini didik didik irdeleyen yapay zeka, herkesin yakından tanıdığı Dogecoin (DOGE) için tavsiyede bulundu. Yapay zeka, DOGE’nin sosyal medya ve ünlü destekçilerin etkisiyle bir ivme yakalayabileceğini öne sürdü. Geleceğin teknolojisi, DOGE’nin popülerliğini koruyacağını düşünüyor.

Shiba Inu (SHIB)

Yapay zekanın en iyi olarak önerdiği Memecoin’lerden birisi de Shiba Inu (SHIB) oldu. Yapay zeka, SHIB’in DOGE’ye alternatif olarak çıktığını ve büyük bir topluluğa ulaştığını belirtti. Topluluğun altını çizen yapay zeka, SHIB’in alanında dikkat çekebileceğini düşünüyor.


5- Yapay zekadan DePIN için en iyi 2 altcoin

Yapay zeka ile sohbetimizin sonuna yaklaşırken bu sefer DePIN kategorisini ele aldık. DePIN, geleneksel ağların ve varlıkların merkeziyetsiz ortama taşınmasını, yani blokzincir ile entegre olmasını sağlar. Yapay zekaya geleceğin trendi DePIN için en iyi altcoin önerisinde bulunmasını istedik. Yapay zeka, metrikler ve analizler üzerinden ilerledi ve kendisi açısından en iyi 2 altcoin’i paylaştı.

IOTA (IOTA)

Yapay zekanın DePIN altcoin tavsiyesinden birisi IOTA (IOTA) oldu. Yapay zeka, popüler kripto para birimi için dikkat çeken bir açıklama yaptı. Geleceğin teknolojisi, IOTA’nın ölçeklenebilirlik ve işlem ücretlerinin olmaması nedeniyle IOTA’nın alanında öne çıkabileceğini düşünüyor. Yapay zekaya göre IOTA alanında önemli bir rol oynayacak.

Helium (HNT)

Popüler kripto projesi Helium (HNT), yapay zekanın en iyi DePIN altcoin’lerinden ikincisi oldu. Yapay zeka, HNT’nin merkeziyetsiz bir ağ sunmasıyla birlikte kullanıcıları DePIN alanına dahil edebileceğini düşünüyor. Geleceğin teknolojisi, HNT’yi en iyi DePIN projelerinden birisi olarak görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.