XRP için alarm: Bu seviyeler kaybedilirse işi zor!

Bitcoin’in tekrardan düşüş eğilimi göstermesi Ripple’da (XRP) yeni bir satış dalgasını tetikledi. Bir süredir satış baskısıyla boğuşan popüler coin, şimdilik kritik bir seviyeden dönmüş olsa da tehlike yaratmaya devam ediyor. Ayrıca yükseliş sürecinde beklenen hareketi bir türlü yapamayan XRP, yatırımcılarının büyük eleştirilerine maruz kaldı.


XRP yatırımcılarının yakından takip etmesi gereken seviyeler!

0,6260 dolardan bu yana düşüş yönlü fiyatlayan XRP, 0,5440 – 0,5260 dolar bölgesinin kırılımıyla sert bir düşüş yaşadı. 0,4195 dolara iğne attıktan sonra rotasını yukarı çeviren XRP, şu an için çok da olumlu bir görünüm çizmiyor.

Haberin yazımı itibarıyla 0,4914 dolardan alıcı bulan major coin, BTC’nin toparlaması veya düzenleyici baskısınının ortadan kalkması durumunda sırasıyla 0,5260 – 0,5440 – 0,5787 – 0,6260 – 0,6686 ve 0,7134 dolara doğru bir hareket yapabilir. Aksi takdirde ise sırasıyla 0,4631 – 0,4195 ve 0,3650 dolara düşüşler yaşanabilir.


XRP, Bitcoin’e karşı direnemiyor!

28 Aralık 2020’den bu yana düşüş trendinde olan olan Ripple (XRP), BTC’ye karşı güçsüzlüğüyle dikkat çekti. Bir türlü beklenen performansı ortaya koyamayan major coin, teknik analizden ziyade haber akışıyle bu ibreyi tersine çevirebilir. Özellikle de düzenleyici baskısıyla mücadele veren Ripple, bu süreci başarılı bir şekilde atlatabilirse BTC’ye karşı değer kazanıp boğa sinyalini verebilir. Kısacası XRP/BTC paritesi, yatırımcıların dikkate alması gereken başlıca unsurlardan biri olarak yer alıyor.


XRP’ye gösterilen ilgi yetersiz!

Google Trends verilerine bakıldığında son 90 gündeki XRP aramalarında kayda değer bir düşüş yaşandı. 18 Mart’ta zirveyi gören XRP Google aramaları, güncel duruma bakıldığında 32 seviyelerinde seyrediyor. Uzun bir süredir talep görmeyen XRP’den gelen bu veri daha da korkuttu. Bunlara ek olarak boğa sezonunu diğer projelere göre yetersiz geçiren XRP, giderek arka plana düşmeye başladı.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.