Xai (XAI) yükselişte: Yapay zeka rüzgarını arkasına aldı!

Yapay zeka teknolojisinin her geçen gün üzerine koyması, Xai‘ı (XAI) yukarı yönlü ivmelendirdi.

OpenAI‘nın yeni video oluşturma aracı Sora‘nın duyrulması, yapay zeka endüstrsini ateşledi. Yapay zeka ilgili birçok kripto para, sert yükselişlere imza attı. Bu kripto paraların başında ise Xai (XAI) geldi. Minör destek seviyesinde alıcı bularak yukarı yönlü atak yapan popüler yapay zeka coin’i, yeni ATH’yi gözüne dikmiş durumda.

Peki XAI için hangi seviyelerin takibi kritik bir öneme sahip?

ATH’ye oldukça yakın seyrediyor!

Listelendiği ilk günlerde büyük bir etki yaratarak 1,25 dolara iğne atan XAI daha sonrasında düşüşe geçmişti. Fakat, yapay zeka çılgınlığının hız kesmeden devam etmesi, XAI’ı tekrardan ayağa kaldırdı. Dört saatlik grafiğe bakıldığında geçerli bir yükselen trend oluşturan XAI, 0,9221 doları destek olarak koruduğu takdirde sırasıyla 1,1435 – 1,2322 – 1,3757 – 1,5192 ve 1,6079 doları doğru yola koyulabilir.

Yapay zeka trendine olan talebin azalması, BTC’nin altcoin’lerin önünü açmaması veya farklı yapay zeka coin’lerinin piyasaya sürülmesi gibi unsurlar, doğal olarak XAI’ı alt seviyelere çekecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,9221 – 0,82 – 0,7878 – 0,6624 ve 0,5370 dolara düşüşler gözlemlenebilir. Özellikle de yeşil kutunun kaybı, satıcıların elini güçlendirecektir.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.