Web3 Sosyal Devi UXLINK, Airdrop Sezon 1’in yakında başlatılacağını duyurdu

Web3 “Sosyal Devi” UXLINK, 500.000’den fazla katılımcıyı kapsadığı tahmin edilen yönetişim tokenı UXLINK Airdrop Sezon 1’in yakında başlatılacağını duyurdu

UXLINK yetkilileri X platformunda “In UXLINK We Trust” temalı ilk airdrop etkinliğinin başlamak üzere olduğunu duyurdu. Tanıtıma göre, airdrop Odyssey’in performansına ve UXLINK topluluğuna yapılan katkılara göre dört kademeye ayrılacak ve dört set temalı NFT yayınlanacak. Şu anda topluluk NFT tema kelimeleri üzerinde oylama yapıyor.

UXLINK’in 5 milyonu aşkın kullanıcı tabanına dayanarak, kullanıcıların %10’unun ilk sezonda airdrop edildiği gibi muhafazakar bir tahmin bile 500.000’den fazla kişinin UXLINK yönetişim token’ları alacağını göstermektedir. Bu girişim, yılın en büyük airdrop girişimlerinden biri olarak, UXLINK’in topluluk katılımını ve kapsayıcılığını teşvik etme taahhüdünün altını çiziyor.

UXLINK, Web3 topluluklarına dayanan, kripto varlıklarının ihracını ve ticaretini destekleyen, kitlesel benimseme için tasarlanmış bir sosyal platformdur. Dapps ve geliştiriciler için en büyük web3 sosyal ağı ve sosyal altyapısı olmayı hedeflemektedir. Genellikle takip eden / tek yönlü ilişkiler kuran çoğu web3 sosyal projesinin aksine, UXLINK gerçek dünyadaki sosyal / iki yönlü ilişkiye odaklanır ve yenilikçi Gruplar araçları ve protokolleri ile kullanıcıların kullanıcılarla, Dapp’lerin kullanıcılarla gerçek zamanlı etkileşimlerini sağlar.

Web: https://uxlink.io/
Twitter : https://twitter.com/UXLINKofficial
Telegram : https://t.me/uxlinkofficial2
Odyssey: https://dapp.uxlink.io/quest

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.