Ünlü analistlerden Bitcoin fiyat tahmini: Uçuşa geçiyoruz!

Bitcoin’in (BTC) halving rüzgarını arkasına almasıyla beraber ünlü analistlerden şok eden fiyat tahminleri geldi.

Halving‘e çok kısa bir süre kalmasıyla beraber güç kazanan Bitcoin, yeni haftaya emin adımlarla bir giriş yaptı. Kısa bir düzeltmenin ardından yukarı yönlü ivme yakalayan kripto paraların amirali, ünlü analistlerin ilgi odağı haline geldi. Boğa koşusuna kaldığı yerden devam eden BTC için analistler ne söyledi?


“Halving döngülerine göre 240.000 dolara ulaşabiliriz!”

Kripto para analizleriyle tanınan Tuna Kaya, Bitcoin hakkında oldukça çarpıcı yorumlarda bulundu. Halving’e 12 gün kaldığını vurgulayan analist, önceki süreçlerden yola çıkarak BTC fiyat tahminini dile getirdi. Önceki üç halving’ten sonra bir yıllık bir yükseliş süreci yaşandığını ifade eden Kaya, BTC’nin 69.000 dolardan yüzde 200’e yakın bir artış yaşayarak 240.000 dolara ulaşabilecğini belirtti.

Altcoin’lere de değinen ünlü analist, BTC’nin 170.000 dolara ulaşmasıyla birlikte sepetindeki altcoin’leri beş kademeden oluşacak şekilde satacağını söyledi. X’te (eski adıyla Twitter) 200.000’e yakın takipçisi bulunan Tuna Kaya, Bitcoin’e dair olumlu görüşleriyle takipçilerini meraklandırdı.


“Bu boğa sezonunda Bitcoin 300.000 doları görebilir!

X’te (eski adıyla Twitter) 700.000’den fazla takipçiye sahip olan ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin hakkında iddialı bir fiyat tahmininde bulundu. Piyasadaki gidişatın göründüğünden daha güçlü olduğu belirten Poppe, halving dönüsüyle beraber BTC’nin 300.000 dolara ulaşabileceğini belirtti.

Altcoin’leri de es geçmeyen ünlü isim TOTAL3’ün (altcoin piyasa değeri) kritik bir seviyede olduğunu ifade etti. Güncel TOTAL3’ün bu bölgede bir haftalık kapanış yapması halinde altcoin rallisi beklediğini dile getiren Poppe, takipçilerini sevince boğdu. Bunlara ek olarak sıradaki trendlere değinen analist, bu alanda DePiN, RWA ve Ethereum ekosistemini önde görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.