Ünlü analistler konuştu: “Bu seviye kırılırsa işler değişir!”

Kripto para analizleriyle tanınan Willy Woo ve Michael van de Poppe, Bitcoin‘deki kritik seviyelere değindi.

İran-İsrail gerilimi ve halving’e yaklaşılması, Bitcoin‘deki volatiliteyi iyice artırdı. Zaman zaman yukarı atsa da sürekli satış baskısı gören kripto paraların lideri, 65.000 doların üzerinde kalıcı olamıyor. Bu süreçte ünlü kripto para analistlerinden gelen yorumlar ise dikkatlerden kaçmadı. X’te (eski adıyla Twitter) bir milyondan fazla takipçisi olan Willy Woo ve 712.000 takipçiye sahip olan Michael van de Poppe, BTC için dikkat edilmesi gereken fiyatları söyledi.


“Ayı piyasasına geçebiliriz!”

Popüler kripto para analisti Willy Woo, X’teki son paylaşımıyla takipçilerini tedirgin etti. Bitcoin’deki 58.900 dolar seviyesinin önemini vurgulayan Woo, bu noktanın kaybedilmesi halinde ayı piyasasına girebileceğimizi ifade etti. Spot taraftaki satış yönlü işlemlerin giderek arttığını belirten analist, uzun vadeli fiyat yapısında henüz net bir yükseliş yönlü bir ortamın olmadığını söyledi. Kısa vadeli fiyat hareketlerinde tasfiyelerin büyük bir rol alacağını ifade den Woo, short yönlü işlemlerin tasfiyesi için Bitcoin’in 71.000-75.000 dolara yürüyebilme ihtimalinin altını çizdi.


“Bitcoin’de 55.000 dolara geri çekilme yaşanabilir!”

Düşük zaman diliminde Bitcoin’in zorlandığını belirten ünlü analist Michael van de Poppe, 61.441 dolar desteğinin tutunmaması halinde 55.000 dolara bir düşüş olabileceğini belirtti. Teknik analiz üzerinden değerlendirmelerde bulunan Poppe, BTC’deki güncel seviyenin destek olarak çalışacağını, buradan yükseliş yönlü hareketler beklediğini sözlerine ekledi. Ünlü analist için kritik direnç bölgesi ise 70.000 – 71.736 dolar aralığı şeklinde yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.