Türk NFT girişimcisine milyon TL para gönderildi

Türk NFT girişimcisi, “Rastgele ön satışlara katılmak yerine bana para gönderin ki bir Lambo alabileyim.” dedi ve kısa sürede 57,4 bin dolar (1,797 milyon TL) topladı.

Kripto para sektörü, ilginç bir döneme girmiş durumda. Ön satışların, airdrop avcılığının ve diğer birçok trendin yerini yeni bir furya aldı. Bu trend ise diğerlerine göre oldukça spesifik.

X üzerinden paylaşım yapan girişimciler, coin çıkaracaklarını söyleyip cüzdan adreslerini paylaşıyor ve para gönderilmesini istiyor. İşin tuhafıdır ki binlerce yatırımcı ise bu cüzdanlara milyonlarca dolar gönderiyor.

Bilinmeyen cüzdanlara para gönderme furyasının ortasında, Türk NFT girişimcisi Sibel.eth ilginç bir an yaşadı. Sibel.eth, X üzerinden yaptığı paylaşımda, araba almak istediğini söyleyerek Solana cüzdanını paylaştı. Paylaşım sonrası Sibel.eth’nin cüzdanına para yağdı.

Türk NFT girişimcisine doğum günü hediyesi

NFT koleksiyonlarıyla bilinen girişimci Sibel.eth, X üzerinden yaptığı paylaşımla gündemi ısıttı. Bu hafta doğum günü olduğunu belirten Sibel.eth, bir Lamborghini satın alabilmek için takipçilerinden Solana (SOL) istedi.

Şaka amaçlı yapıldığı düşünülen paylaşım gerçeğe döndü ve insanlar Sibel.eth’nin cüzdanına yaklaşık bir saatte 57,484 dolar (1.797.251 milyon TL) gönderdi.

https://twitter.com/sibeleth/status/1769442771377512590

Sibel.eth’nin paylaşımı ise şu şekilde: “Bunu yapacağım! Bu hafta doğum günüm, bu yüzden kendime yepyeni bir Urus alacağım. Rastgele ön satışlara katılmak yerine bana para gönderin ki bir Lambo alabileyim. Min:1 SOL ve Maks: 20 SOL, sınır ise 2 bin SOL”

Solana cüzdanını X üzerinden paylaşan Sibel.eth, yoğun ilgi gördü. Her ne kadar Lamborghini olmasa da güzel bir araba alacak kadar para topladı.

Sibel.eth, bir kişinin kendisine tek seferde 4 bin dolar göndermesine ise oldukça şaşırdı. Türk girişimci, daha sonra şunları söyledi; “Rastgele internet kullanıcılarının doğum günüm için bana 55 bin dolar gönderdiğini görmek çılgınca!”

Toplanan parayla Lamborghini alamayacağını söyleyen Sibel.eth, takipçilerine daha fazla para göndermemelerini aktardı. Şaka amaçlı yapıldığı düşünülen paylaşım, görenleri şaşırttı. Kullanıcılar, insanların hiç tanımadıkları birine sırf araba alabilsin diye para göndermesine hayret etti.

Sibel.eth, yeni bir açıklamada bulundu. NFT girişimcisi, “Bazı arkadaşlar doğum günüm için SOL göndermiş! Bu çok duygusal, hepinizi seviyorum ve böyle arkadaşlara sahip olduğum için mutluyum. Tüm parayı birlikte seçeceğimiz bir hayır kurumuna bağışlayacağım” dedi.

Ayrıca girişimci, parasını geri isteyenlere gönderdikleri miktarı iade edeceğini de belirtti.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.