SpaceCatch – Olağan dışılık olur ve sihir gerçekleşir

Online oyunlara olan tutkunuz yeterince ciddiyse, sektörde olup biten her şeye hayran kaldığınızdan eminiz. Bu alandaki en önemli değişikliklerden biri de kuşkusuz ileri teknolojilerin sektöre girmesidir.

Bugünlerde AR (Artırılmış Gerçeklik), VR (Sanal Gerçeklik), AI (Yapay Zeka), blockchain teknolojisi ve daha birçok gelişmiş konseptten yararlanan oyunları keşfedebilir bu, oyunu ve token ekonomisi geliştirebilir ve belirli bir uygulamaya olan ilgiyi artırabilir.

Peki bir oyunun birden fazla gelişmiş teknolojiyi kullanması ve her birinde iyi iş çıkarması mümkün mü? Peki, neden SpaceCatch‘in bunu kanıtlamasına izin vermiyoruz?

Kripto sektörünü şaşırtan oyun

SpaceCatch, yakın zamanda piyasaya sürülen ve kullanıcılarına şaşırtıcı özellikler ve sayısız avantajla birlikte gelmesini sağlayacak kadar uzun süredir geliştirilmekte olan bir AR M2E (Move to Earn) oyunudur.

SpaceCatch’in sunduğu hikaye gerçekten ilgi çekici ve oyunu bir kenara bırakmayı imkansız kılıyor. Aksiyon gelecekte, yapay zeka güdümlü uzaylılar tarafından istila edilmiş bizimkinden çok da farklı olmayan bir dünyada geçiyor. Oyunculara Catcher adı veriliyor ve ana hedefleri uzaylılarla savaşarak Dünya’da barışı yeniden tesis etmek.

SpaceCatch şu anda halka açık beta sürümünü piyasaya sürmeye hazır ve birlikte gelen özellikler gerçekten parlak. Halka açık beta sürümünün 22 Nisan 2024’te yayınlanmasına sadece birkaç gün kala SpaceCatch, sınırlı sayıda (22.000) giriş olduğunu göz önünde bulundurarak kullanıcıları yerlerini almaları için teşvik ediyor.

Bazıları kısa bir süredir var olduğunu söylese de, SpaceCatch çok sayıda özelliği ve akılda kalıcı hikayesiyle kullanıcıları şaşırtmayı başardı ve çabalarının karşılığını aldı. Konsept etrafında oluşturulan topluluk sürekli büyümektedir ve başarılı bağış toplama turları bunun kanıtının sadece bir parçasıdır.

Gelişmiş teknolojiler ve parlak bir yerel token

SpaceCatch, onu bu kadar iyi yapan çok sayıda gelişmiş teknolojinin yardımıyla geliştirilmiştir.

İlk olarak, SpaceCatch iki oyun modeli kullanır: M2E (Kazanmak için Hareket Et) ve P2E (Kazanmak için Oyna). P2E oyun modeli hepimiz için oldukça açık olabilir: kullanıcıların tek yapması gereken oyunu oynamaktır (yani Dünya’da barışı sağlamak için yapay zeka güdümlü uzaylılarla savaşmak).

Öte yandan, hareket et-kazan özelliği P2E’den daha ilgi çekici olabilir. SpaceCatch evreninde M2E oyun modeli AR (Artırılmış Gerçeklik) yardımıyla geliştirildi.

Böylece, SpaceCatch dünyasını keşfetme şansına sahip olurken, gerçek hayattaki çevrenizle dikkatlice ve sorunsuz bir şekilde harmanlanır. Bu şekilde, parkta yürüyüş yaparken, otoparkta arabanızdan inerken, oturma odanızda televizyon izlerken veya alışveriş merkezinde alışveriş yaparken hemen yanınızda bir uzaylı görebilirsiniz.

Ayrıca, SpaceCatch her oyuncuya özel oyun deneyimi sağlamak için yapay zeka (AI) kullanır. Bu nedenle, oyun deneyiminiz arkadaşınızın sahip olabileceğine benzemeyecek, çünkü karar verme sürecinize, tercihlerinize, davranışlarınıza ve çok daha fazlasına göre şekillenecektir.

SpaceCatch tarafından geliştirilen yerel token CATCH olarak adlandırılır ve sadece oyunda değil, oyunda da son derece önemlidir. Birden fazla bağış toplama turu aracılığıyla kullanıcılarla paylaşıldıktan sonra, belirli eylemleri gerçekleştirirseniz CATCH de oyunda mevcut olacaktır. CATCH’i Gate.io, Bitget, MEXC, BitMart, XT.com ve Bingx gibi çeşitli borsalardan da satın alabilirsiniz.

  • CATCH token, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda eylem için kullanılabilir:
  • Sağlık veya araçların anında kurtarılması;
  • Oyun içi piyangolar;
  • Premium görevler;
  • Premium NFT kutuları;
  • Premium NFT öğelerinin açık artırmaları;
  • Premium etkinlikler;
  • NFT güçlendiricileri;
  • Diğer oyunculardan gelen eşyalar

Döngüde Kalın

Halka açık beta sürümünün resmi olarak yayınlanmasına sadece birkaç gün kala SpaceCatch, izleyicilerini daha da fazla yeni özellik ve avantajla şaşırtmaya hazır ve herkesi kayıt olmaya ve yapay zeka güdümlü uzaylıların ve adanmış Yakalayıcıların şaşırtıcı hikayesini keşfetmeye teşvik ediyor.

SpaceCatch’in ne hakkında olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesine göz atabilir ve oyun, tokenomics, staking ve çok daha fazlası gibi konuları kapsayan kapsamlı bilgileri bulabileceğiniz whitepaper’ı keşfedebilirsiniz.

Ayrıca, en son duyurulardan haberdar olan ilk kullanıcılar arasında olmak için SpaceCatch’in Telegram, Discord, X (Twitter), YouTube, Instagram, Medium ve CoinMarketCap‘teki etkinliklerini takip edin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.