Solana ekosistemindeki bu coin’lere dikkat edin!

Son dönemin açık ara en popüler ekosistemi olan Solana, bünyesindeki birkaç coin’in sert düşüşüyle panik havası yarattı.

Memecoin çılgınlığıyla birlikte bayrağı ele alan Solana ekosistemi, Bitcoin‘in düşüş yaşaması ve diğer ağlara olan ilginin artmasıyla bir miktar sarsıldı. 200 doların üzerinde tutunmayı başaramayan Solana (SOL), kısa sürede 175 doların altın iğne atarak SOL bazlı popüler coin’lerde sert satışlara yol açtı. CoinMarketCap‘e göre “Günün En Çok Düşen Kripto Paraları” listesinin ilk beş sırasında Solana ekosisteminden üç tane proje yer alıyor.

Solana’ya ilgi devam etse de düşüş kaçınılmaz oldu!

Halving’e adım adım yaklaşan Bitcoin, altcoin piyasasında tedirginlik yaratmaya devam ediyor. Değer kaybettiği halde dominansı artan lider kripto para, altcoin’lerde yüklü satışları beraberinde getirdi. Bu satışlardan hardfork‘lar haricinde tüm projeler etkilenerek alt seviyelere geldi. Özellikle de yakın zamanda iyi bir çıkış yakalayan SOL, hızla düşerek ekosistemde korku yarattı.

CoinMarketCap tarafından hazırlanan sıralamaya göre son 24 saatte Wormhole (W) yüzde 18,98, Jupiter (JUP) yüzde 13,16 ve dogwifhat (WIF) yüzde 10,89 değer kaybetti. Listenin üst sıralarına Solana bazlı projelerin yerleşmesi haliyle kafaları karıştırdı. Haberin yazımı itibarıyla 176 dolardan el değiştiren SOL, yukarı yönlü bir ivme yakalayamadığı takdirde hem parite hem de ağ bakımından arka plana düşebilir. SOL’deki fiyat hareketlerinin bundan sonra hangi yönlü olacağı ise merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.