Shiba Inu’dan (SHIB) kritik hamle: Esas yükseliş başlıyor mu?

Köpekli memecoin’lerin önde gelen isimlerinden Shiba Inu (SHIB), yeni gizlilik odaklı Katman-3 blok zincirini geliştirmek için 12 milyon dolar topladı.

Aynı adı taşıyan popüler memecoin’in arkasındaki ekip, piyasaya henüz sürülmemiş token’ı olan TREAT‘i ABD dışındaki risk sermayesi yatırımcılarına satarak 12 milyon dolar topladı. Shiba Inu (SHIB), pazartesi günü yaptığı açıklamada, bu yatırımcıların arasında Polygon Ventures, Mechanism Capital, Big Brain Holdings, Shima Capital, Animoca Brands, Morningstar Ventures, Woodstock Fund, DWF Ventures, Stake Capital ve Comma 3 Ventures yer aldığını söyledi.


Shiba Inu (SHIB) bu gelişmeler ile beraber kendisini hatırlattı!

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi olarak bilinen Shytoshi Kusama, projenin birkaç ay önce raund için yükselmeye başladığını ve bu ayın başında tamamladığını söyledi. Kusama, değerleme hakkında yorum yapmayı reddetti ancak konuyla ilgili doğrudan bilgisi olan bir kaynak, bu sürecinin bir tur olduğunu ve her dilimin sırasıyla 75 milyon dolar, 100 milyon dolar ve 200 milyon dolarlık değerlemelerde gerçekleştiğini söyledi.

Shiba Inu’ya göre TREAT, Ethereum Katman-2 blockchain’i Shibarium üzerine inşa edilen yeni gizlilik odaklı Katman-3 blokzincirinin yardımcı program ve yönetim token’ı olarak hizmet ediyor. Kusama, TREAT’in Shiba Inu ekosisteminin son stabil olmayan tokeni olacağını söyledi. Ayrıca, ekosistemin bu yılın sonlarında Shi adında yeni bir token çıkartacağını da sözlerine ekledi.

Bunlara ek olarak, ekosistemin mevcut token’ları arasında popüler memecoin SHIB, Shibarium’un yönetişim token’ı BONE ve Shiba Inu’nun kullanıcıları tarafından tutulan ve onlara BONE ödülleri gibi avantajlar ve ayrıcalıklar sağlayan sabit tedarik token’ı LEASH yer alıyor.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.