Sezzle 5 milyon dolarlık hisse geri alım planını açıkladı

MINNEAPOLIS – Bir finansal teknoloji şirketi olan Sezzle Inc., Yönetim Kurulu’nun NASDAQ’da listelenen adi hisse senetlerinden 5 milyon dolara kadar bir hisse geri alım programını onayladığını açıkladı. Bugün açıklanan bu karar, şirketin hissedar değerini arttırmayı hedeflediğini ve yönetimin hisse senetlerinin şu anda değerinin altında olabileceğine inandığını gösteriyor.

Sezzle Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Charlie Youakim, yönetim kurulunun bu geri alım stratejisini başlatma kararına öncülük etti. Şirketin mali performansına olan güveni bu kararın arkasındaki temel itici güçtür. Bununla birlikte, geri satın alınacak hisselerin tam zamanlaması ve hacmine ilişkin ayrıntılar piyasa koşullarına ve hisse fiyatı hareketlerine bağlı olmaya devam etmektedir.

Geri alım planı, hisse geri alımlarının piyasayı manipüle etmeyecek şekilde yapılmasını sağlamak için standartları belirleyen SEC Kural 10b-18’e sıkı sıkıya bağlı kalacaktır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.