Rail Vision demiryolu sistemi için AB sertifikası aldı

RA’ANANA, İsrail – Rail Vision Ltd. (NASDAQ:RVSN), AB demiryolu teknolojisi pazarındaki konumunu güçlendirecek bir hamle olarak, Ana Hat sistemi için gerekli Avrupa Birliği (AB) sertifikalarını başarıyla aldığını duyurdu. Geniş bir demiryolu ağına sahip olan AB, demiryolu ürün ve hizmetleri için önemli bir pazarı temsil etmektedir ve Rail Vision’ın AB standartlarına uygunluğunun, teknolojisinin daha geniş çapta benimsenmesini kolaylaştırması beklenmektedir.

Şirketin Ana Hat sistemi, demiryolu donanım ekipmanının sağlamlığını ve güvenilirliğini ele alan EN 50155 standardını karşılamıştır. Bu sertifika, sistemin demiryolu operasyonlarının zorlu koşullarına dayanma kapasitesini teyit etmektedir. Ayrıca sistem, Güvenilirlik, Kullanılabilirlik, Sürdürülebilirlik ve Güvenlik (RAMS) özelliklerine odaklanan EN 50126 ile uyumludur ve güvenilir ve güvenli performans sağlar. Rail Vision’ın teknolojisi ayrıca, sırasıyla yerleşik yazılım güvenliği ve işlevselliği ve demiryolu araçlarında yangından korunma ile ilgili EN 50657 ve EN 45545 standartlarıyla da uyumludur.

Rail Vision Kalite ve Güvenilirlik Müdürü Noam Shloper, şirketin ürün kalitesi ve güvenliğine olan bağlılığını dile getirerek AB standartlarına uyumun önemli bir kilometre taşı olduğunu belirtti. Sertifikasyon, 2027 yılına kadar 100 milyar doları aşacağı tahmin edilen ve hızla büyüyen dijital demiryolu pazarında rekabet avantajı olarak görülüyor.

Rail Vision, demiryolu endüstrisinde güvenliği ve verimliliği artırmak için tasarlanan yapay zeka tabanlı teknolojisiyle tanınıyor. Şirketin yenilikleri hayat kurtarmayı, operasyonel maliyetleri azaltmayı ve otonom trenlerin ilerlemesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Bu son sertifikasyonların şirketin AB pazarındaki genişlemesinde önemli bir rol oynaması bekleniyor.

Bu makalede yer alan bilgiler Rail Vision Ltd. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.