Pyth Network (PYTH) kritik bölgede: Tamam mı? Devam mı?

Airdrop furyasının popüler projelerinden Pyth Network (PYTH), son 24 saatte gerçekleştirdiği yüzde 6’lık düşüş ile önemli bir destek noktasına dayandı.

Pyth Network, ekosistemini genişletmesi sebebiyle airdrop avcılarının radarına giren projelerden birisi oldu. Projenin yerel token’ı PYTH, airdrop furyası ile 0,30 dolar seviyesinden 0,68 dolara yükseliş gerçekleştirdi.

PYTH’de yaşanan boğa koşusu, airdrop beklentilerinin günden güne azalmasıyla sona erdi. Birkaç proje, PYTH stake edenlere airdrop gerçekleştireceğini duyursa da bu kullanıcıları tatmin etmedi. 0,68 dolardan bu yana düşüş yaşayan PYTH, 0,5785 dolara kadar geriledi.

Önemli bir destek noktasına temas eden PYTH, tekrar hype’ı arkasına alabilecek mi?

Pyth Network (PYTH) önemli bir destek noktasında

Pyth Network (PYTH), yüz binlerce kullanıcıyı bünyesine çekmesini sağlayan airdrop hype’ını kaybetmek üzere. Kullanıcılar, PYTH stake edenlere gerçekleştirilen airdrop’ların yeterli olmadığını düşünmeye başladı.

PYTH, son günlerde düşüş yönlü fiyat hareketliliği sergiliyor. Popüler kripto para birimi, son 24 saatte yüzde 6’lik düşüş yaşadı ve geçtiğimiz haftaki fiyat bölgesine geri döndü.

PYTH, likidite bölgesi olan 0,5850 dolar ila 0,575 dolar arasında hareketlilik sergiliyor. Bu bölge içerisinde kaldığı sürece boğaları tekrar bünyesine çekebilir. Olası bir yukarı kırılımda PYTH, tekrar 0,61 doları test edebilir. 0,61 dolar direncinin aşılması ve bu bölgenin kazanılması halinde, PYTH için sonraki hedef 0,6315 dolar olacaktır. Diğer taraftan PYTH, 0,575 doların altına düşmesi halinde düzeltmesini sürdürebilir ve 0,5560 dolara kadar gerileyebilir. Bu destek noktasının kaybedilmesi ise sırasıyla 0,5375 doları ve 0,5170 doları ön plana çıkarabilir.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.