Paribu, Türkiye’nin lider web3 ve blokzincir medya şirketi Kriptomeda’yı bünyesine kattı

Paribu, Cointelegraph Türkiye, Coinkolik ve BTCHaber’i tek çatı altında birleştiren Türkiye’nin lider web3 ve blokzincir medya şirketi Kriptomeda’yı bünyesine dahil etti. 

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, Kriptomeda’yı bünyesine dahil etti. Paribu, Kriptomeda ile birlikte bağımsız ve tarafsız bilgiye erişimi kolaylaştırmaya, her daim sektöre öncülük eden adımlar atmaya ve doğru bilginin kaynağı olmaya devam edecek.

Kriptomeda, 2019 yılından bu yana sektöre doğru bilgiyi hızla sunan, 5000’den fazla özel haber yapmış, toplam görüntülenme sayısı 35 milyonu geçen bir şirket olarak, Paribu’nun bünyesinde daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. Bu satın alma anlaşması ile Kriptomeda ekibi her zaman olduğu gibi bağımsız yapısını koruyarak yayın hayatını aynı tarafsızlık ile sürdürecek.

Kriptomeda Direktörü Eray Dengiz “Türkiye’nin lider web3 ve blokzincir medya şirketi olarak, Paribu ile yollarımızı birleştirmek bizi son derece sevindiren bir gelişme. Birlikte çok daha güçlü yol alacağımıza olan inancım tam. Ufuk açıcı ve yenilikçi projeler yapmaya hazırız. Her zamanki bağımsız ve tarafsız yayıncılık anlayışımızla milyonları doğru bilgiye ulaştırmaya devam edeceğiz” diyerek konuya dair görüşlerini dile getirdi.

Paribu Kurucu ve CEO’su Yasin Oral ise “Kriptomeda’yı bünyemize dahil etmekten ötürü mutluluk duyuyoruz. Doğru bilginin kaynağı olma hedefimiz doğrultusunda, sektörün en önemli yayın şirketinin faaliyetlerini Paribu bünyesinde devam ettirecek olması, önemli bir dönüm noktası. Birlikte hayata geçireceğimiz projeler için heyecan duyuyoruz ” diyerek anlaşmanın önemine vurgu yaptı.

Kriptomeda hakkında:

Kriptomeda; kripto paralar, blokzincir, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini kapsayan içerikler sağlayan Coinkolik.com, kripto para ve blokzincir ile ilgili en son haberleri okurlarıyla buluşturan BTCHaber.com ve dünyada en çok bilinen kripto yayınlarından biri olan Cointelegraph Türkiye’yi tek çatı altında birleştiriyor.

Paribu hakkında:

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 6 milyon kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.