Jito (JTO) zincirlerini kırdı: İstikrarlı yükselişiyle gündemde!

Solana ekosisteminin yeni projelerinden Jito (JTO) kısa süredeki yüzde 35’lik artışıyla ilgi odağı haline geldi.

Airdrop furyasını ateşleyen projelerden Jito (JTO) piyasaya iyi bir çıkış yapmıştı. Solana ekosistemindeki potansiyelli altcoin’lerinden biri olarak görülen JTO, ilk haftalarda keskin bir düşüş yaşamış olsa da daha sonrasında toparlanmayı bildi. Bitcoin’in (BTC) keskin yükselişiyle birlikte direnç seviyelerini birer birer kıran popüler coin, boğa sezonuna şimdiden göz kırpmış durumda.

Solana ekosistemi, JTO’ya ayrı bir hava katıyor!

Airdrop trendini en iyi yakalayan Solana ekosistemi, bünyesindeki kripto paralar ile adeta parlamıştı. Özellikle de JTO airdrobu, bu akımı başlatan hamlelerden biri olmuştu. Daha sonrasında gelen airdrop’lar satış dalgası yaratsa da JTO’ya olan güven kaldığı yerden devam etti. 1,69 Dolardan yukarı yönlü hareketine başlayan popüler coin, yalnızca on gün içinde yüzde 35 artış kaydetti.

Haberin yazımı itibarıyla 2,20 dolardan el değiştiren JTO, Solana ekosistemine olan ilginin artması, BTC’nin 52.000 doların üzerine yerleşmesi veya BTC dominasyonunu düşmesi halinde sırasıyla 2,32 – 2,54 – 2,79 ve 3,17 doları test etmek isteyebilir. Fakat, Solana ekosisteminden gelebilecek olumsuz bir haber veya BTC’in güncel durumunu bozması halinde ise fiyat sırasıyla 2,05 – 1,82 ve 1,45 dolara gevşeyebilir.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.