İngiliz tahtı kehanetleri: Nostradamus haklı mı çıkacak?

75 yaşındaki Kral Charles’ın kanser tedavisine başlandığı ve olumlu ilerlediği bilgisi verilirken, İngiltere Başbakanı Rishi Sunak “Neyse ki bu olay erken fark edildi. Hepimiz tedavi olmasını ve tamamen iyileşmesini diliyoruz. Bunun için dua ediyoruz” dedi.

Buna rağmen olumsuz ihtimaller, akıllara bu yılın başında Nostradamus tarafından söylendiği iddia edilen kehanetleri getirdi. Nostradamus’un 2024 yılı kehanetleri arasında Kral Charles’ın “tahttan düşüşü” de bulunuyor.

1566’da ölen Fransız kâhin Nostradamus’a göre, Charles 2022’de annesinin ölümüyle çıktığı tahtı bu yıl bırakmak zorunda kalacak. Kehanette Charles’ın büyük oğlu William’ın değil, küçük oğlu Harry’nin kral olacağı öne sürülüyor. 2020’de ailesine kızıp eşiyle ABD’ye taşınan Prens Harry, babasının hastalığını öğrenince Londra’ya gitti.

Fransız kâhin Nostradamus

HÜLYA AVŞAR GİBİ TACINI KAYBETTİ

Milliyet’in haberine göre, 5 yaşından beri Japonya’da yaşayan Ukraynalı Karolina Shiino geçen ay “Japonya Güzeli” seçilmişti. Ancak 26 yaşındaki güzel, evli bir sosyal medya fenomeni doktorla ilişkisi ortaya çıkınca tacını ve unvanını kaybetti. Özür dileyen Shiino’nun Japon vatandaşı olduktan sonra güzel seçilmesi de tartışma yaratmıştı. Güzelin sevgilisi olan doktor ise eşine bağlığını açıkladı. Öte yandan Hülya Avşar da 1983’te Türkiye Güzeli seçilmiş ama evlenip boşandığı ortaya çıkınca tacını kaybetmişti.

patronlardunyasi.com

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.