HashKey Global 200.000 MERL ödül havuzu kampanyasıyla MERL token’ın listelendiğini duyurdu

HashKey Group bünyesindeki küresel dijital varlık borsalarının amiral gemisi olan HashKey Global, Merlin Chain (MERL) Token’ın ilk listesini açıklamaktan heyecan duyuyor. HashKey Global, Merlin Chain topluluğu ile işbirliği içinde 200.000 MERL token ödül havuzuna sahip bir kampanya başlatıyor. Katılımcılar, kullanıcıların işlem hacimlerine göre HSK ödülleri kazanabilecekleri Genesis Trading Campaign ile aynı zamana denk gelen 10.000 USDT işlem hacmi görevini tamamlayarak 50 MERL token kazanma şansına sahip olacaklar.

  • Listeleme Zaman Çizelgesi:
  • MERL para yatırma işlemi açılır: 18 Nisan 2024, 10:00 (UTC)
  • MERL/USDT spot ticareti: 19 Nisan 2024, 10:00 (UTC)
  • MERL geri çekilme açılıyor: 20 Nisan 2024, 10:00 (UTC)

HashKey ile Merlin

Merlin Chain’in MERL token’ının HashKey Global‘de listelenmesi, Merlin’in büyüme yörüngesine önemli bir likidite ve görünürlük kazandırarak kullanıcıların bu yenilikçi ekosistemle doğrudan etkileşim kurmasını sağlar.

Bir trade platformu HashKey Global, bir pazaryerinden daha fazlasıdır; aynı zamanda teknoloji ve varlık tanıtımı için bir hızlandırıcı görevi görür. Merlin Chain ve HashKey Global arasındaki ortaklık sadece Bitcoin ekosistemini yenilikçi L2 çözümleriyle geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda kripto pazarında yeni yatırım fırsatları da sunuyor. Bu sinerjiler ortaya çıkmaya devam ettikçe, daha fazla yenilik ve değer yaratılmasını bekleyebiliriz.

Merlin Zinciri: Dinamik Bitcoin katman-2 ekosistemi

Merlin Chain, ekosisteme değer katmayı amaçlayan Bitcoin’e özgü bir katman-2 çözümüdür. İşlem ölçeklenebilirliğini artırmak için ZK-rollup teknolojisini kullanır ve Bitcoin ağıyla etkileşime geçmek ve yüklenen işlemleri doğrulamak için merkezi olmayan bir oracle ağı ve zincir üzerinde dolandırıcılık kanıtları kullanır. Merlin Chain, bu yerel Layer1 varlıklarıyla Layer2’ye yenilik ve yardımcı programlar getirecek.

Merlin Chain (MERL) tokenlerinin HashKey Global‘de listelenmesiyle, her ikisi de dijital varlık ekosistemine gelişmiş likidite, erişilebilirlik ve yenilik getirerek heyecan verici bir büyüme ve işbirliği yolculuğuna çıkmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar, finansın geleceğinde birlikte devrim yaratmak için blok zinciri teknolojisinin potansiyeline katılmaya ve kilidini açmaya davet ediliyor.

HashKey Global Hakkında

HashKey Global, dünya çapındaki kullanıcılara lisanslı dijital varlık ticareti hizmetleri sunan HashKey Group bünyesindeki amiral gemisi küresel dijital varlık borsalarından biridir. HashKey Global, spot, LaunchPad, sözleşmeler, kaldıraç ve stake etme gibi ana akım ticaret ve hizmet ürünleri sağlama potansiyeli ile Bermuda Para Otoritesinden bir lisans almıştır. HashKey Global, Amerika Birleşik Devletleri, Çin Anakarası, Hong Kong SAR ve belirli kısıtlı ülke veya bölgelerden müşterileri çalıştırmaz veya kabul etmez.

HashKey Global hakkında daha fazla bilgi için global.hashkey.com. HashKey Global’i Twitter ve Discord üzerinden takip edebilirsiniz

Merlin Chain (MERL) hakkında

Merlin Chain, Layer2 ağı aracılığıyla Layer1’de Bitcoin’in yerel varlıklarını, protokollerini ve ürünlerini güçlendirmeyi taahhüt eden yerel bir Bitcoin Layer2’dir. Merlin Chain’in temel altyapısı, veri kullanılabilirliği için merkezi olmayan bir Oracle ağı ile Polygon’un ZK teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve ZKP hesaplaması için Lumoz’un merkezi olmayan ZK hesaplama gücü ağı tarafından desteklenmektedir. Merlin Chain ağının güvenliğini sağlamak için Bitcoin’in sağlam mutabakat mekanizmasını kullanarak, itiraz edenlerin ihtilaflı konularda sahtekarlık kanıtları sunmasına olanak tanır.

Web sitesi: https://merlinchain.io
Twitter (X): https://twitter.com/MerlinLayer2
Telegram: https://t.me/merlin_chain

Sorumluluk Reddi:
HashKey Global, Bermuda Para Otoritesi tarafından verilen F Tipi lisans kapsamında HashKey Bermuda Limited tarafından işletilen bir dijital varlık alım satım platformudur. Bu bilgiler, herhangi bir yatırım ürünü için bir teklif, talep veya öneri teşkil etmez. Sanal varlıklara yatırım yapmak ve ticaretini yapmak risk içerir. HashKey Global, Hong Kong, Amerika Birleşik Devletleri, Çin Anakarası ve diğer bazı yargı bölgelerinden gelen kullanıcılara yasa ve yönetmeliklere uygun olarak hizmet vermemektedir. Belirli hizmetler, özellikler ve kampanyalar yargı bölgenizde mevcut olmayabilir.

HSK HAKKINDA RİSK UYARISI: Kullanıcılar, HSK’nın şu anda herhangi bir borsada listelenmediğini ve gelecekte listeleneceğine dair bir garanti olmadığını bilmelidir. Sonuç olarak, HSK’nın şu anda belirlenmiş bir piyasa değeri yoktur. HSK’nın potansiyel kotasyonu için zaman çizelgesi belirsizliğini korumaktadır. HSK’nın başarılı bir şekilde kote olması durumunda, yürürlükteki yönetmelik ve kanunlar uyarınca çeşitli alım satım kısıtlamalarına tabi olabilir. Bu kısıtlamalar, bunlarla sınırlı olmamak üzere, HSK’nın alım satımının yalnızca belirli yerlerde ve düzenleyici onaya tabi olarak uygun profesyonel yatırımcılarla sınırlandırılmasını içerebilir. HSK’nın değeri önemli risklere tabidir ve çeşitli piyasa koşullarına ve HashKey’in kontrolü dışındaki diğer faktörlere bağlı olarak önemli ölçüde azalabilir veya dalgalanabilir. HashKey Global ve iştirakleri, HSK veya herhangi bir ödülle ilgili olarak açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu reddeder.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.