En çok kazandıran 5 kripto para – 15 Nisan 2024

Haftanın ilk işlem gününde Bitcoin özelinde toparlanma sinyalleri gelirken, günün en çok kazandıran 5 kripto para birimi hangileri oldu?

Kripto para piyasası, geçtiğimiz hafta yaşanan sancılı süreçlerin etkisini üzerinden atmaya başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), önceki hafta 60.000 dolar seviyesini görürken, haftanın ilk işlem gününde 66.000 doları aştı. BTC‘deki yükseliş altcoin’lere de sıcak para girişinin gerçekleşmesini sağladı.

Altcoin’lerde önceki haftanın keskin düşüşü toparlanmaya başladı. Birçok altcoin, günü yüzde 10 ila 30 arasında yükseliş ile geçiriyor.

Peki günün en çok kazandıran 5 kripto para birimi hangileri oldu?


1- Neo (NEO)

Asya’nın Ether’i olarak görülen Neo (NEO) günün en çok yükselen kripto para birimi oldu. NEO, son 24 saatte yüzde 30’a varan bir yükselişe imza attı. NEO’nun yükselişi, Hong Kong haber akışıyla ilişkilendirildi.

NEO, son 24 saatte 654 milyon dolar işlem hacmi elde etti. Asya’nın incisi, 1,580 milyar dolar piyasa değerine sahip durumda.


2- Core (CORE)

Günün en çok kazandıran kripto para birimlerinde ikinci sırayı Core (CORE) aldı. Bitcoin ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan ve dikkatleri üzerine çeken CORE, son 24 saatte yüzde 25’lik yükselişe tanıklık etti.

CORE, son 24 saatte 229 milyon dolar işlem hacmi kaydetti. Bitcoin ekosisteminin yeni oyuncusu, 1,56 milyar dolar piyasa değerine sahip durumda.


3- AIOZ Network (AIOZ)

AIOZ Network (AIOZ), günün en çok kazandıran üçüncü kripto para birimi oldu. AIOZ, son 24 saatte yüzde 23’lük yükselişe imza attı. Popüler kripto para birimi, zirveye yerleşmeyi başardı.

AIOZ, son 24 saatte 13 milyon dolara yakın işlem hacmi kaydetti. Popüler kripto para birimi, 833 milyon dolar piyasa değerine sahip.


4- Ondo (ONDO)

RWA (Real World Assets) alanının öncü ismi Ondo (ONDO), günün en çok kazandıran dördüncü kripto para birimi oldu. ONDO, son 24 saatte yüzde 20’lik bir yükselişe ev sahipliği yaptı.

ONDO, son 24 saatte 650 milyon dolar işlem hacmi kaydetti. RWA odaklı kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,348 milyar dolar seviyesinde.


5- Beam (BEAM)

Günün en çok kazandıran kripto paraları listesinde beşinci sırayı Beam (BEAM) aldı. Merkeziyetsiz kripto projesinin yerel token’ı BEAM, son 24 saatte yüzde 19,50’lik yükselişe tanıklık etti.

BEAM, son 24 saatte 45 milyon dolar işlem hacmi kaydetti. Popüler altcoin, 1,6 milyar dolar piyasa değerine sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.