Elinde XRP tutanlar dikkat: Kritik sürece girildi!

Bitcoin’in (BTC) düşüşüyle rotasını aşağı çeviren Ripple (XRP)‘de tehlike çanları çalmaya başladı.

Yeni haftaya zayıf bir adım atan BTC, altcoin piyasasını adeta salladı. Pek çok altcoin, anlık düşüşler ile tehlike saçtı. Özellikle de major coin’lerdeki geri çekilmeler dikkatlerden kaçmadı. Bu major coin’lerden en dikkat çeken isim Ripple (XRP) oldu. Minör direnç seviyesini bir türlü kıramayan popüler coin, satış baskısına dayanamayarak alt seviyeleri test etti.

Pek XRP yatırımcılarının dikkat etmesi gereken fiyat bölgeleri hangileridir?


Ripple (XRP) beklentileri yukarı çekti!

Boğa sezonunun zayıf halkalarından olan Ripple (XRP) beklenen atağı bir türlü yapamadı. Genellikle düzenleyici baskısının olduğu ortamda yukarı yönlü fiyatlayan popüler coin, bu sefer herkesi yanılttı. Geçtiğimiz günlerde SEC, Ripple’a iki milyar dolar ceza kesti. Bu gelişme, kripto yatırımcıları tarafından genel olarak pozitif yorumlandı. Ceza parasının ödenmesiyle beraber XRP’nin boğa koşusuna başlayabileceğine dair görüşler giderek azalıyor durumda.

Haberin yazımı itibarıyla 0,6146 dolardan el değiştiren XRP, hem temel hem de teknik analiz açısından oldukça zayıf seyrediyor. Şirketin düzenleyicilerle olan mücadelesini fırsata çevirememesi, paritenin 0,6260 doların altında kalması veya BTC’nin düşüş yönlü fiyatlaması XRP’yi daha da alt seviyelere çekecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,5787 – 0,5440 ve 0,5260 dolara bir düşüş gelebilir. İşlerin iyi gittiği bir senaryoda ise sırasıyla 0,6260 – 0,6686 – 0,7134 ve 0,7442 dolara doğru yükseliş gelebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.