Dogecoin’de (DOGE) bu seviyeye dikkat: Yükseliş yakın mı?

Bitcoin’in (BTC) değer kaybıyla çöküşe geçen Dogecoin (DOGE) kritik bir seviyeyle mücadele veriyor.

Son zamanlarda iyi bir ivme yakalayan memecoin‘ler, piyasaya damga vurmuştu. Fakat, BTC‘nin düşüşe geçmesiyle beraber bu ivme ortadan kayboldu. Özellikle de kesin bir düşüş yaşayan Dogecoin (DOGE) yatırımcılarında korku yarattı. Yalnızca bir haftada yüzde 36 değer kaybeden memecoin için hangi seviyelerin takibi önemli olacaktır?


Dogecoin için zaman daralıyor

0,19229 Dolardan bu yana düşüş yönlü ilerleyen Dogecoin (DOGE), soluğu 0,12160 dolarda aldı. Kritik bir destek bölgesinden şu an için seken memecoin, 0,12947 dolara ulaştı. Haberin yazımı itibarıyla önemli bir talep bölgesinin hemen üzerinde fiyatlayan DOGE, 0,12690 – 0,12160 dolar aralığını aşağı yönlü kırdığı takdirde büyük düşüşler ile karşı karşıya kalabilir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,11373 – 0,10008 doları test etmek isteyebilir.


Memecoin’lere olan talebin artması, ünlü iş adamı Elon Musk’ın sosyal medyadan destek vermesi veya BTC’nin 65.000 doların üzerinde günlük kapanış yapmaya başlaması gibi unsurlar, DOGE’nin yükseliş sürecini tetikleyecektir. Böyle bir senaroyda sırasıyla 0,15068 – 0,17565 – 0,19229 dolada doğru bir hareket gelebilir.


DOGE’nin olası bir yükselişi ise diğer memecoin’leri harekete geçirebilir. Memecoin’lere olan para girişi ise sektöre canlılık katacaktır. Bu şekilde boğa sezonu daha da güçlü bir sürece evrilebilir. DOGE’nin sektörde önemli bir konuma sahip olması da pozitif etkileri daha da artıracaktır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.