Dogecoin (DOGE) tutanların dikkatine: Beklenen an geldi!

Üç hafta aradan sonra tekrardan kritik bir direnç seviyesine gelen Dogecoin (DOGE) yatırımcılarına umut verdi.

Memecoin trendinin piyasayı kasıp kavurmasıyla etkili bir performans ortaya koyan Dogecoin (DOGE), geçtiğimiz günlerde satış dalgası görmüştü. Bitcoin’deki (BTC) geri çekilmeden dolayı önemli bir destek alanına sarkan memecoin, hızlı bir şekilde toparlayarak boğa sezonuna dair pozitif sinyaller verdi. Peki DOGE için hangi seviyelerin takip edilmesi gerekiyor? Fiyat, hangi noktalara ulaşabilir?


Dogecoin (DOGE) bu seviyeyi aşması halinde uçuşa geçebilir!

Mart ayının başında iyi bir çıkış yaparak 0,20668 dolara gelen Dogecoin (DOGE) daha sonrasında çalkantılı bir fiyat yapısı çizmişti. Birkaç gündür bayrağı tekrardan eline alan memecoin, yükseliş yönlü ivme yakaldı. Diğer memecoin’lere göre daha istikrarlı bir şekilde ilerleyen DOGE, dikkatleri üzerine çekti.


0,12060 – 0,12690 dolar aralığında aldığı tepkiyle rotasını yukarı çeviren Dogecoin, birkaç gün içinde 0,20668 dolara geldi. Kısa vadeli fiyat yapısında yükselen trend yakalayan memecoin, teknik açıdan boğa koşusuna yeşil ışık yaktı. Haberin yazımı itibarıyla 0,20136 dolardan işlem gören DOGE, 0,20668 doların üzerinde kalması halinde sırasıyla 0,21957 – 0,23920 ve 0,25603 dolara doğru bir hamle yapabilir.


Memecoin’lere olan talebin azalması, BTC’nin düşüş yönlü hareketi veya BTC dominansının artması halinde Dogecoin’de haliyle satış gelecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,19229 – 0,17565 – 0,15068 ve 0,12060 dolara doğru düşüş yaşanabilir. Yeşil kutunun kaybedilmesi halinde ise ayılar hakimiyeti eline alıp, DOGE’yi çok daha alt seviyelere çekebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.