Chiliz’de (CHZ) heyecan artıyor: Metrikler olumlu!

Ara düzeltme yaptıktan sonra yukarı yönlü hareketine kaldığı yerden devam eden Chiliz (CHZ) yatırımcı kitlesini sevindirmeye başladı.

2024 Dünya Kupası’nın getirmiş olduğu coşkuyla birlikte ön plana çıkmaya başlayan Chiliz (CHZ) geçtiğimiz günlerde bir düzeltme yaşamıştı. Teknik kırılımdan dolayı minör destek seviyesine kadar gevşeyen popüler coin, daha sonrasında yükselmeyi bildi. Hem Bitcoin’in (BTC) etkili peformansı hem de 2024 Dünya Kupası’nın heyecanıyla kendisini gösteren spor token’ı, önümüzdeki aylara damga vuracak gibi duruyor.

Yakın zamanda büyük bir hareketliliğe tanıklık edebiliriz!

Her dört yılda bir düzenlenen Dünya Kupası’na yalnızca dört ay kaldı. Başta spor tutkunları olmak üzere genel bir kitleye hitap eden bu etkinlik, kripto endüstrisinde de etkisini göstermesi kuvvetle muhtemel. Spor denildiğinde akla gelen ilk kripto para birimi CHZ bu süreçte adından sıkça söz ettirecektir. Daha şimdiden büyük bir beklenti yaratan CHZ için hangi seviyelerin takibi önemli olabilir?

Haberin yazımı itibarıyla 0,11399 dolardan el değiştiren CHZ, Dünya Kupası rüzgarı ve BTC’nin yukarı yönlü hareketliyle daha da üst seviyeleri hedeflemek isteyecektir. Böyle bir senaryoda direnç seviyesi olarak sırasıyla 0,11625 – 0,12878 – 0,14305 ve 0,15484 dolar takip edilmelidir. BTC’nin güncem ivmesini sürdürememesi ve temel analizin tersine gitmesi halinde satıcılar üstünlük kurabilir. Böyle bir senaryoda ise sırasıyla 0,09799 – 0,08564 – 0,07490 ve 0,055 dolara kadar düşüşler yaşanabilir.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.