Celestia (TIA) soluksuz yükseliyor: Yeni ATH geldi!

Son zamanları kasıp kavuran coin’lerden Celestia (TIA) ATH tazeleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Popüler borsalarda listelenmesinden bu yana piyasayı sallayan TIA her geçen gün ATH yapmaya devam ediyor. Özellikle de BTC‘nin 40.000 doların üzerine atmasıyla birlikte gaza basan TIA teknik ve psikolojik anlamda kritik bir direnç olan 10 doları direkt olarak aştı. Ayrıca son 24 saatte yüzde 18,41 artış gösteren popüler coin, “En Çok Yükselenler” listesinde ikinci sıraya kaptı.

Peki ya TIA’da yükseliş devam eder mi? Hangi fiyat bölgelerinin takibi önemli?

Yalnızca iki gün içinde yüzde 40’tan fazla artış gösterdi!

BTC’nin yukarı yönlü sert hareketleriyle alıcı kitlesini inanılmaz bir şekilde büyüten TIA son iki günde 8,02 dolardan 11,49 dolara gelmeyi başardı. Toplamda yüzde 43,07’lik bir performans gösteren coin, şu an için 10,64 dolardan alıcı buluyor. BTC’nin yataya bağlaması veya yukarı yönlü seyretmesi halinde TIA’da tekrardan 11,49 dolara bir hareket beklenebilir. Daha sonrasında ise indikatörler aracılığıyla yeni ATH seviyeleri takip edilebilir.

Proje üzerindeki coşkunun azalması, BTC’nin aşağı yönlü fiyatlaması veya BTC Dominasyonu’nun artış göstermeye devam etmes haliyle TIA’yi sallayacaktır. Böyle bir durumda ilk olarak 10,48 daha sonrasında ise sırasıyla 9,82 – 9,51 – 9,31 – 9,21 – 9,07 – 8,78 – 8,31 ve 8,02 dolara bir geri çekilme yaşanabilir. Bunlara ek olarak fiyatın 10 dolar bandında nasıl bir tepki vereceği kritik bir öneme sahip.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.