Bu memecoin durmak bilmiyor: Saatler içinde 2x yaptı!

Solana ekosisteminin yeni yıldızlarından bir memecoin kısa sürede yüzde 100’den fazla artışıyla dikkatleri çekti.

Bitcoin’in (BTC) durmak bilmeyen yükselişi, memecoin furyasını ateşlemişti. Birer birer yükselişe geçen memecoin’lerde en çok öne çıkan isimler Dogecoin (DOGE), Pepe (PEPE) ve Shiba Inu (SHIB) olmuştu. Daha sonrasında ise Solana’nın artan fiyatı ve ekosistemin ilgi görmesi bu alandaki memecoin’leri harekete geçirdi.

Solana ekosisteminde yer alan dogwifhat (WIF) isimli bir memecoin yalnızca saatler içinde yüzde yüzden fazla artarak piyasada ünlendi. Ayrıca son 24 saatte yüzde 29,63 artan WIF, “En Çok Yükselen Kripto Paralar” listesinde zirveye yerleşti.

Binance listelemesiyle patladı gitti!

Geçtiğimiz saatlerde WIF’i vadeli tarafta listeleyen Binance, pariteyi adeta uçuşa geçirdi. BTC’nin düzeltme yapmasıyla beraber ilk olarak 0,9923 dolara iğne atan memecoin, daha sonrasında haber etkisini arkasına alarak iki dolara iğne attı. Yalnızca birkaç saatlik bir sürede yüzde 100’den fazla artış kaydeden WIF, memecoin piyasasına sağlam bir giriş yaptı. Bunlara ek olarak son yükselişi eşliğinde iki milyon dolar piyasa değerini geriden bırakan WIF, pek çok kripto yatırımcısının takdirini kaptı.

Memecoin çılgınlığına dikkat etmek gerek!

Şimdilik haber etkisiyle sağlam bir ivme yakalayan WIF’te tehlikeler henüz bitmiş değil. Çok hızlı yükselen bir parite ve memecoin olmasından dolayı tehlike barındıran WIF, kripto yatırımcılarının dikkat etmesi gereken projelerin başında geliyor. Her memecoin için geçerliliğini koruyan söz konusu durum, özellikle de memecoin trendi devam ederken göz önünde bulundurulmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.