Bitget ilk projesi ChatAI ile birlikte staking ve madencilik platformu PoolX’i sunuyor

Dünyanın lider kripto para platformu ve Web3 şirketi Bitget, kullanıcılarının belirli coinler stake ederek kusursuz ve ödüllendirici bir biçimde popüler tokenler kazanabileceği stake-to-mine platformu olan PoolX’i sunuyor. PoolX, başlangıcını Solana blockchain’i üzerinde yer alan ve AI destekli sosyal ve oyun platformu olan ChatAI projesi ile yapıyor.

Her bir PoolX projesi, katılımcıların staking hacmine bağlı olarak token ödüllerinin saatlik olarak dağıtılacağı bir veya daha fazla madencilik havuzu sunacak. Kullanıcıların paylarının ve almaları gereken ödüllerin net bir şekilde hesaplanabilmesi için stake edilen miktarların saatlik olarak anlık görüntüleri alınacak PoolX’teki her bir madencilik havuzu kendi APR’sini bağımsız şekilde hesaplar ve bu sayede kullanıcılara token kazanımlarını artırmak için çeşitlendirilmiş fırsatlar sunar. Dahası, kullanıcılar stake edilen tokenleri istedikleri zaman geri almanın esnekliğinden de faydalanabilir. Madencilik dönemi sona erdiğinde ise stake edilen varlıklar otomatik olarak spot hesaplarına döner.

PoolX’in sunduğu ilk proje ise Solana blockchain’inde yer alan, gücünü AI’dan alan dinamik bir sosyal medya ve oyun platformu olan ChatAI oldu. Japonya, Taiwan, Hong Kong, Nijerya, Vietnam ve daha bir çok ülkede hızla büyüyen topluluğu ile ChatAI şimdiden 5 milyon kullanıcıyı aşmış halde. Bunların arasında ise aylık 1 milyon aktif kullanıcı ve günlük olarak 170 farklı ülkede 500.000’in üzerinde eş zamanlı kulanıcıya erişmiştir.

Bitget’in Genel Müdürü Gracy Chen: “PoolX, yenilikçi kripto çözümleri sunarak kullanıcılarımıza fayda sağlamaktaki kararlığımızın önemli bir adımını simgeliyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve güvenilir özellikleri ile PoolX farming deneyimini tamamen değiştirerek kullanıcılarımıza çok daha fazla esneklik ve kârlılık sağlayacak.” dedi.İlginizi çekebilir: OPEN zincirleme biletleme ekosistemini başlatırken yeni RWA kullanım alanı ortaya çıktı

Bitget PoolX ve ChatAI projesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.bitget.com/support/articles/12560603807619 adresini ziyaret edin.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web3 şirketidir. 100’den fazla ülke ve bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget borsası, öncü Copy Trade özelliği ve diğer işlem çözümleriyle kullanıcıların daha akıllı işlemler yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Eskiden BitKeep olarak bilinen Bitget Wallet, cüzdan işlevselliği, swap, NFT Pazar Yeri, DApp tarayıcısı ve daha fazlasını içeren bir dizi kapsamlı Web3 çözümü ve özelliği sunan dünya standartlarında çok zincirli bir kripto cüzdanıdır. Bitget, efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi ve resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL de dahil olmak üzere güvenilir ortaklarla yaptığı iş birlikleri aracılığıyla bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham veriyor.

Daha fazla bilgi için: Web Sitesi | Twitter | Telegram | LinkedIn | Discord | Bitget Wallet

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.