Axelar’dan (AXL) sürpriz hareket: Herkesi geride bıraktı!

Uzun bir süredir akümüle olan Axelar (AXL) sonunda beklenen hareketi yaparak yatırımcılarını sevindirdi.

Bitcoindeki (BTC) iyi gidişata rağmen bir türlü yükseliş yapamayan Axelar (AXL) sonunda zincirlerini kırmayı başardı. Sadece iki hafta içinde yüzde 70,81 oranında artış yaşayan altcoin, yavaş yavaş adından söz ettirmeye başladı. Üstelik son 24 saatteki artışıyla “En Çok Yükselenler” listesinde Starknet‘i (STRK) sollayıp zirveye oturması, AXL’i daha fazla ön plana çıkardı. Peki, yeni yeni ivme yakalamaya başlayan AXL için hangi seviyelerin takibi önemli olabilir?

Sessizliği son buldu!

BTC’nin 50.000 doları aşmasına rağmen bir süredir arka planda kalan AXL, kritik bir direnci aştıktan sonra patlama yaptı. 0,9092 Dolarda yakaladığı alıcı kitlesiyle üst seviyelere doğru yol alan AXL, sadece iki haftada 1,5530 dolara ulaştı. Daha sonrasında ise bir miktar düzeltme veren popüler coin, 1,4618 dolara kadar geri çekildi. Şimdilerde ara fiyatta seyreden AXL, ivmesini devam ettirmesi halinde sırasıyla 1,6752 – 1,8469 ve 1,9530 doları test etmek isteyebilir.

Farklı projelerin piyasayı domine etmesi, BTC’nin 50.000 dolar altında günü kapatması veya BTC dominasyonunun artması halinde AXL’de düzeltme süreci beklenebilir. Böyle bir senaryoda ise sırasıyla 1,3460 – 1,2266 – 1,0462 ve 0,9092 dolara doğru gevşeme yaşanabilir. Bunlara ek olarak, yükselişin ateşlendiği nokta olan 0,9092 doların kaybı, yeni bir satış dalgasının habercisi olabilir.

Axelar (AXL) nedir?

AXL, Axelar blockchain ekonomisinin yerel para birimidir. Proje, merkeziyetsiz uygulamaların geliştiricilerine , protokol paketi, araçları ve API’leri aracılığıyla kesintisiz zincirler arası iletişim kurmalarına yardımcı olacak merkezi olmayan bir ağ ve araçlar sağlıyor. Axelar, üç temel bileşene sahiptir, merkezi olmayan bir ağ, protokoller ve API’lar için bir yazılım geliştirme kiti ve zincirler arası bağlantı için bir dizi geçit akıllı sözleşmelerinden oluşuyor.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.