Avalanche (AVAX) kritik seviyeyi aştı: Bu seviyelere dikkat!

Kritik bir destek seviyesine temas ettikten sonra gaza basan Avalanche (AVAX) 50 doları kırarak merak uyandırdı.

Birkaç gün önce 43,50 dolara sarkarak hem yatırımcısını hem de ekosistemini endişendiren Avalanche (AVAX) kısa sürede toparladı. Bitcoin‘in 72.000 doları geride bırakmasıyla birlikte 50 doları aşan major coin, boğa sinyalleri vermeye başladı. Solana ile uzun zamandır rekabet halinde olan AVAX, esas yükselişini yaparak SOL‘e gözdağı verebilecek mi?


Piyasa yükselirken gözler AVAX’ta!

65,51 dolardan bu yana düşüş trendinde olan AVAX sonunda kırılım yaptı. 43,64 dolardan aldığı tepkiyle beraber atağa kalkan popüler coin, 50 doları geride bıraktı. Haberin yazımı itibarıyla 50,30 dolardan el değiştiren AVAX, Avalanche ekosisteminin öne çıkması, BTC’nin ATH yapması veya BTC dominansının düşmesi halinde sırasıyla 55,10 – 59,42 ve 65,51 dolara doğru bir yükseliş gerçekleştirebilir.

Avalanche ekosisteminin rakiplerine oranla yetersiz kalması, BTC’nin düşüşü veya BTC dominansının artması halinde AVAX’ta satış baskısı boy gösterecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 43,64 – 38,53 ve 33,25 dolara düşüşler takip edilebilir. Kısa/orta vadeli fiyat yapısında karar verici bölge 49,92 – 48,33 dolar aralığı olacaktır.

Bu süreçte belirleyici bir diğer unsur ise Solana’nın performansı olabilir. Avalanche’ın en büyük rakibi olan Solana, 200 doları aşması halinde AVAX’a itici bir güç olabilir. Eğer tam tersi bir fiyat hareketi olursa ise AVAX’ta doğal olarak düşüş gelebilir. Kısacası, AVAX yatırımcıları SOL’deki fiyat hareketlerini göz önünde bulundurmalıdır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.