Asya’nın Bitcoin ETF ihraççısı bu 9 altcoin’e yatırım yaptı!

Yönetimi altında 1 milyar dolardan fazla varlığı bulunan ve Hong Kong’da spot Bitcoin ETF onayı alan HashKey Capital’in portföyünde bulunan altcoin’leri sizler için derledik.

ABD’de işlem gören spot Bitcoin ETF’lerden sonra gözler Hong Kong’a çevrildi. Hong Kong, ihraççıların spot Bitcoin ETF başvurularını kabul etti. Bu ihraççılardan birisi de HashKey Capital oldu.

Yönetimi altındaki 1 milyar dolardan fazla varlık ile Asya’nın önemli yatırım yönetim şirketi olan HashKey Capital, spot Bitcoin ETF onayından sonra gündemde yer edindi.

Asya’da spot Bitcoin ETF sunacak olan şirket aynı zamanda kripto paralara da yatırım yapıyor. İşte HashKey Capital’in yatırım yaptığı 9 kripto para projesi.


1- Polkadot (DOT)

Asya’nın en popüler yatırım yönetim şirketlerinden birisi olan HashKey Capital, özel blokzincirlerden oluşan bir ağı birbirine bağlayan açık kaynaklı ve çok zincirli bir protokol olan Polkadot’a (DOT) yatırım yaptı. Polkadot, kripto sektörünün en önemli isimlerinden birisi olarak biliniyor.

CoinGecko verilerine göre, DOT son 24 saatte 150 milyon dolar işlem hacmi elde etti. DOT’un piyasa değeri ise 9,733 milyar dolar seviyesinde.

İçerik yazım saati itibariyle DOT 6,78 dolardan işlem görüyor.


2- Cosmos (ATOM)

Asya’nın incisi HashKey Capital’in portföyünde yer alan bir başka kripto projesi ise Cosmos (ATOM) oldu. HashKey’in yatırım yaptığı Cosmos, “Internet of Chain” yapısıyla biliniyor. Cosmos, çok zincirli bir blokzincir sunan katman-1 blokzinciridir. Kripto sektörünün popüler isimleri arasında yer almaktadır.

CoinGecko verilerine göre, ATOM son 24 saatte 121 milyon dolar işlem hacmi gerçekleştirdi. ATOM’un piyasa değeri ise 3,253 milyar dolar seviyesinde.

İçeriğin yazıldığı an itibariyle ATOM 8,34 dolardan işlem görüyor.


3- IoTeX (IOTX)

Popüler DePin projesi IoTeX (IOTX), HashKey Capital’in portföyünde yer alıyor. Asyalı yatırım yönetim şirketi, bir başka Asyalı kripto projesine yatırım yapmayı ihmal etmedi. Özellikle HongKong’da IOTX’in de rüzgarı esmekte. IoTeX, merkezi ağları ve merekziyetsizlik ile buluşturmaya katkı sağlıyor.

CoinGecko verilerine göre, IOTX son 24 saatte 13,79 milyon dolar işlem hacmi elde etti. IOTX’in piyasa değeri ise 532 milyon dolar civarında.

İçerik yazım saati itibariyle IOTX’in fiyatı 0,05654 dolar seviyesinde.


4- Mina (MINA)

Dünyanın en hafif blokzinciri olarak piyasaya sürülen ve kısa sürede önemli bir topluluk oluşturan Mina (MINA), HashKey Capital’in portföyünde yer alıyor.

CoinGecko verilerine göre, MINA son 24 saatte 16,32 milyon dolar işlem hacmi elde etti. MINA’nın piyasa değeri ise 904 milyon dolar civarında.

İçerik yazım saati itibariyle MINA’nın fiyatı 0,82 dolar seviyesinde.


5- 1inch (1INCH)

Ethereum ağında yer alan merkeziyetsiz kripto platformu, Asya’nın ünlü yatırım yönetim şirketi HashKey Capital’in portföyünde yer alan bir başka proje olarak dikkat çekiyor.

CoinGecko verilerine göre, 1INCH son 24 saatte 36,34 milyon dolar işlem hacmi elde etti. 1INCH piyasa değeri ise 488 milyon dolar civarında.

İçerik yazım saati itibariyle 1INCH’in fiyatı 0,4223 dolar seviyesinde.


6- Harmony (ONE)

2021-22 yıllarında küresel bir popülerlik kazanan ve kısa sürede adından söz ettiren merkeziyetsiz protokol Harmony (ONE), HashKey Capital’in yatırım yaptığı şirketler arasında yer alıyor. Harmony, merkeziyetsiz uygulamaların oluşturulmasını kolaylaştırıyor.

CoinGecko verilerine göre, ONE son 24 saatte 6,88 milyon dolar işlem hacmi elde etti. ONE’ın piyasa değeri ise 258 milyon dolar civarında.

İçerik yazım saati itibariyle ONE’ın fiyatı 0,02093 dolar seviyesinde.


7- Skale (SKL)

Katman-2 ölçeklendirme projelerinden birisi olan ve Ethereum ağının yarattığı sorunları çözmeyi amaçlayan Skale (SKL), HashKey Capital’in yatırım yaptığı projeler arasında yer alıyor.

CoinGecko verilerine göre, SKL son 24 saatte 29,60 milyon dolar işlem hacmi elde etti. SKL’nin piyasa değeri ise 478 milyon dolar civarında.

İçerik yazım saati itibariyle SKL’nin fiyatı 0,09239 dolar seviyesinde.


8- Galxe (GAL)

İnteraktif bir blokzincir oluşturmayı amaçlayan ve çeşitli platformların ödül etkinliklerine ev sahipliği yapan Galxe (GAL), HashKey Capital’in yatırım yaptığı şirketlerden birisi oldu.

CoinGecko verilerine göre, GAL son 24 saatte 20 milyon dolar işlem hacmi elde etti. GAL’ın piyasa değeri ise 409 milyon dolar civarında.

İçerik yazım saati itibariyle GAL’ın fiyatı 3,89 dolar seviyesinde.


9- dYdX (DYDX)

Asya’nın dev şirketi HashKey Capital, merkeziyetsiz kripto borsası dYdX’e (DYDX) de yatırım yaptı. Bilindiği üzere dYdX, merkeziyetsizliğin ve anonimliğin artmasını amaçlamak amacıyla kapsamlı bir borsa hizmeti sunuyor.

CoinGecko verilerine göre, DYDX son 24 saatte 4,395 milyon dolar işlem hacmi elde etti. DYDX piyasa değeri ise 1,147 milyar dolar civarında.

İçerik yazım saati itibariyle DYDX’in fiyatı 2,29 dolar seviyesinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.