Arbitrum’da (ARB) kritik saatler: Ne zaman yükselecek?

Bitcoin’in (BTC) Halving öncesi düzeltme vermesiyle önemli bir destek alanına sarkan Arbitrum (ARB) için son durum nedir?

Türkiye kripto ekosisteminin yakından tanıdığı Arbitrum (ARB) kısa süredeki değer kaybıyla dikkatleri çekti. BTC’nin geçtiğimiz günlerde ATH yapmasına rağmen beklenen artışı bir türlü sergileyemeyen popüler coin, kritik bir destek bölgesinden talep gördü. Şu an için yönünü yukarı çeviren ARB, boğa koşusuna yakında başlayabilir mi?


Arbitrum’da (ARB) nefesler tutuldu!

2,80 Dolara iğne attıktan sonra düzeltme aşamasına giren ARB, yalnızca birkaç gün içinde yüzde 36 düşüş yaşayarak 1,455 dolara iğne attı. BTC’nin tepki almasıyla birlikte yönünü tekrardan yukarı çeviren popüler coin, şu an için 1,67 dolardan işlem görüyor. ARB için takip edilebilecek güncel direnç seviyeleri sırasıyla 1,83 – 2,01 – 2,11 – 2,28 ve 2,42 dolardır. Destek seviyeleri ise 1,67 – 1,455 ve 1,21 dolar aralığıdır.


ARB, Bitcoin karşısında nasıl duruyor?

12 Ocak 2024’ten bu yana düşüş trendinde olan ARB/BTC grafiği, son birkaç saattir yükseliş eğilimi gösterdi. Bu gelişme istikrarlı bir şekilde sürdüğü takdirde ARB’nin BTC’ye karşı olan gücü artaracaktır. Paritenin BTC’ye üstünlük kurması, ekosisteme olan ilgiyi artırıp ARB fiyatını daha üst seviyelere çekecektir. Teknik yapıdaki düşen trendin kırılımı halinde ARB’den kayda değer bir atak görebiliriz.


ARB’nin boğa koşusuna başlaması için gündeme gelmesi şart!

Kripto para piyasasının genel olarak iyi seyretmesine rağmen ARB’ye henüz yeterli ilgi gösterilmiyor. Sosyal metrikler adına çeşitli veriler sunan Google Trends’e bakıldığında ARB aramaları zaman zaman artış göstermiş olsa da bu metrik kalıcılık yakalayamadı. Özellikle de son günlerdeki ARB aramalarında kayda değer bir düşüş gözlemleniyor. Popüler coin’de olası bir boğa sezonu için bu metriğin en azından 75 seviyelerinin üzerine atması gerekebilir.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.