Aptos (APT) boğası başladı: Yükseliş devam edecek mi?

Uzun bir süredir akümüle olan Aptos (APT) patlama yaparak kısa sürede 18 doları geride bıraktı.

Bitcoin’deki (BTC) yükseliş sürecinde çoğu altcoin’e oranla arka planda kalan Aptos (APT) sonunda beklenen fiyat hareketlerini yapmaya başladı. BTC‘deki çalkantılı fiyat yapısına rağmen istikrarlı bir şekilde yükselen APT, dikkatleri çekti. 410 günlük bir aradan sonra 18 doların üzerine atan popüler coin, en yüksek seviyesine (ATH) göz dikmiş durumda.

Aptos (APT) yüzde 13’lük artışıyla ATH görecek!

10 doları aştıktan sonra iyi bir ivme yakalayan Aptos (APT) kısa sürede direnç seviyelerini aşarak hem parite hem de ekosistem açısından ön plana çıktı. Haberin yazımı itibarıyla 17,85 dolar bandında işlem gören popüler coin, yakaladığı ivmeyi devam ettirmesi, BTC’nin pozitif fiyatlaması veya BTC dominasyonunun düşmesi halinde daha fazla artış sergileyebilir. Böyle bir senaryoda ATH (20,45 dolar) direnç olarak takip edilebilir. Güncel seviyeden yüzde 13’lük bir yükseliş, ATH’yi getirecektir. Bu noktanın üzerindeki bir haftalık kapanış, boğa koşusunu hızlandıracaktır.

Uzun bir süredir Nisan ayını işaret eden Aptos, büyük gelişmeler duyuracağını belirtmişti. Hem ekosistem hem de yatırımcılar önümüzdeki aya kitlenmiş durumda. Nisan ayındaki duyuruların yetersiz kalarak beklentileri karşılayamaması veya BTC’nin düşüşü gibi unsurlar APT’de satış baskısı yaratacaktır. Böyle bir senaryoda 15 dolar bandına geri çekilmeler gözlemlenebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Size Noname Web Sayfasından Ulaşıyorum.