Vitalik Buterin’den devasa ETH transferi

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, yaklaşık yarım milyon dolar değerindeki ETH’yi Kraken borsasına aktardı. Buterin’in bu hamlesi, Ethereum’un yükselişe geçtiği şu günlerde, spekülasyonlara yol açtı.

Vitalik Buterin popüler kripto para borsası Kraken‘e 490 bin dolar değerinde 300 ETH tutarında önemli bir transfer gerçekleştirdi. İşlem, 100 ETH ve 200 ETH’nin ayrı ayrı aktarıldığı iki dilimden oluştu. Dikkat çekici bir şekilde, bu transferden sonra bile Buterin’in “0x1Db ” cüzdanında hala 2 bin 451 ETH bulunduğu kaydedildi. Bu da 4,04 milyon dolarlık şaşırtıcı bir miktara tekabül ediyor.

Söz konusu transfer, son yıllarda Buterin cüzdanından bir borsaya yapılan en büyük doğrudan transferlerden biri olarak kayda geçti.

Öte yandan borsalara yapılan bu tür transferler, özellikle Buterin’in kendisi de dahil olmak üzere potansiyel satış olayları olarak algılandığı için transferin zamanlaması spekülasyonlara yol açtı. Ethereum’un fiyatının pozitif ivme göstermesi ve yeşil bölgede işlem görmesi dikkat çekti.

Bazı kullanıcılar Buterin’in önemli miktarda ETH’yi bir borsaya taşıma kararının Ethereum fiyatında yerel bir zirveye işaret edip etmeyeceğini merak etti. Şimdilik tüm gözler, bu olaya tepki verip vermeyeceğini görmek için Ethereum fiyat tablosuna döndü.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim?