Dtec Yapay Zeka Destekli Akıllı Araç Asistanı ve Dtec Token Lansmanı

Dtec Teknoloji şirketi, 7 yıldır geliştirilmekte olan ve otomotiv endüstrisinde devrim yaratan Dtec Yapay Zekalı Akıllı araç asistanı ve bu ürünün token projesinin lansmanını gururla duyuruyor. Dtec, yapay zeka ile güçlendirilmiş akıllı araç asistanı olarak sürücülerin ve otomobil sahiplerinin yaşam tarzlarını ve sürüş deneyimlerini kökten değiştirmek için tasarlandı.

Dtec Assistant: Sürüş Deneyiminin Geleceği

Dtec Assistant, otomobillere ek donanım olarak satılmaya başlanmış olan, NLP yazılımları sayesinde benzerlerine nazaran çok daha üst kalitede, sürücülerin araçlarına her tür komutu vermesini ve anlaşılmasını sağlayan bir dizi yenilikçi özellik sunuyor.

Dtec, büyük bir yenilikle kullanıcılarının akıllı kol saatinden evdeki perdelere dek tüm akıllı cihazlara bağlanabilir böylece kullanıcılar hem otomobili ile sohbet edebilir hem de tüm akıllı cihazlarını otomobilini kullanırken dikkatini dağıtmadan yönetebilir.

Dtec’in arkasındaki yapay zeka sistemi sürücülerden ve çevrelerinden gelen verileri kullanarak sürücülerin ihtiyaçlarını öngörmek, kişiselleştirilmiş hizmetler sunmak ve sürüş deneyimini geliştirmek için öğrenir. Öğrendikçe sürücülerin sesli komutlarına gerek bırakmadan tahmin yöntemiyle asistanlık yapar.

Tüm bunları yaparken sürücülerin onayıyla, süreceklerden aldığı ve işlediği verileri ise hem Dtec ekosisteminin gelişip büyümesi , hem de dtec kullanıcıların faydasına olacak şekilde kullanır. Dtec, blok zincir tabanlı bir bileşen içerir ve gerçek zamanlı verileri kullanarak verimli ve kişiselleştirilmiş sürüş deneyimleri sağlar.

Dtec Token: Veri madenciliğiyle yolculuğun ödüllendirilmesi

Dtec Token (DTEC), Dtec ekosisteminin yerel ödeme ve ödüllendirme token’idir. DTEC token, izin veren cihazı satın alıp kullanan Dtec kullanıcılarının araç içindeki veri paylaşımı ve diğer katkılarını ödüllendirmek için kullanılır. Kullanıcılar, Dtec token ile teşvik edilerek, dtec yazılımını aracında kullanmaya ve ayrıca kullanım sırasında yapay zekanın öğrenmesine katkıda bulunmaya yönlendirilir.

Böylece Dtec ekosisteminin giderek gelişmesi ve değerlenmesi hedeflenir. Ayrıca Dtec Teknoloji şirketinin hali hazırda üretilmiş olan ve 2 ülkede pilot bölge olarak kullanıma sunulacak olan 400 elektrikli şarj istasyonunda ödeme veya indirim sağlar. Ayrıca otomotiv sektöründe anlaşma sağlanmış olan şirketlerde başka utility’ler sağlamaktadır.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim?