Tron Kurucusu Bu Altcoin’i Patlattı! Nedeni Belirsiz…

Tron kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz saatlerde kendi cüzdanından 815 milyon TUSD bastı. Milyonluk fonu, Tron tabanlı bir altcoin projesine aktardı. Altcoin TVL’de patlama yaşarken, Sun arka planı aydınlatıyor.

Bu altcoin, Tron kurucusunun 815 milyon TUSD basmasının ardından sıçradı

Merkezsiz kredi protokolü JustLend, bugün Kilitli Toplam Değerde (TVL) kayda değer bir artış kaydetti. Bu da net bir şekilde yeni sermaye girişinin göstergesiydi. Arkham Intelligence, ilgili adresi Tron’un kurucusu Justin Sun ile ilişkilendiriyor.

Bu esnada JustLend, Justin Sun’a bağlı bir işlemde 815 TUSD’ye (815 milyon dolar) ulaşan yeni bir sermaye girişi kaydetti. TRON yöneticisi, işlemlerin kişisel olduğunu ve kripto borsası HTX ile ilgisi olmadığını açıkladı.

https://twitter.com/WuBlockchain/status/1702935664634032377

JustLend TVL’de fırladı

Justin Sun’ın adresi bugün 815 milyon TUSD bastı. Bu paranın yerini sonunda WSTUSDT aldı ve JustLend’e yatırıldı. JustLend TVL son 24 saatte %21,5 arttı. Sun, işlemlerin kendisine ait olduğunu ve HTX’in işiyle hiçbir ilgisi olmadığını iddia etti. İşlem JustLend TVL’yi %21,5 fırlattı ve DeFillama toplam değeri 4,564 milyar dolara kilitledi.

JustLend, TRON varlıklarının arz ve talebi tarafından kontrol edilen bir algoritma kullanılarak hesaplanan faiz oranlarıyla fon havuzları oluşturmayı amaçlayan, TRON destekli bir kripto para piyasası protokolüdür.

Tron ağı birden fazla sıcak gelişmeyle gündemde

Bu arada polis, Huobi Wallet’ın (şimdiki adı iToken) eski bir çalışanını, kullanıcı verilerini sızdıran bir Truva atı virüsü tasarlayıp dağıttığı iddiasıyla araştırıyor.

https://twitter.com/WuBlockchain/status/1702917136950407590

Daha genel anlamda Truva atı virüsü, iToken’in anımsatıcılarını ve özel anahtarlarını tehlikeye attı. M-cüzdan, kripto paralar için güvenli saklama sunma konusundaki başarı geçmişiyle güçlü bir üne sahip. İhlali bildiren iToken, “fonların etkilenmediğini” ileri sürdü. Soruşturmalar devam ederken bile güvenlik parametrelerinin güçlendirildiğini ekledi.

Rapor, Huobi’nin 10. yılını kutlamak amacıyla HTX olarak yeniden markalaşmasından yalnızca birkaç gün sonra geldi. Yeniden adlandırma, Huobi için “H”, TRON için “T” ve takas için “X” anlamına geliyor. Önemli bir şekilde, X aynı zamanda Roma rakamlarıyla 10’u temsil ediyor. Borsanın 10. yıl dönümüne güven katıyor.

Huobi yeniden markalaşıyor

Yeniden markalamayla ilgili yapılan açıklamada borsa, hem bölgesel hem de küresel olarak daha iyi beklentiler sunan yeni pazarlara girmeyi taahhüt etti. HTX’in yeni misyonu, dünyadaki 8 milyar insanın finansal özgürlüğünü elde etme vizyonuyla bir metaveri serbest bağlantı noktası inşa etmektir. HTX, “küresel genişleme, gelişen ekosistem, zenginlik etkisi, güvenlik ve uyumluluk” odaklı bir büyüme stratejisine başlıyor. Kriptokoin.com olarak yeni borsa hakkında bilmeniz gerekenlere bu yazıda yer verdik.

Son Haberler

Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz. Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
NonameFX
Merhaba,
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim?